Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
No właśnie Bielucha - odpowiada mi tak i składowo, jak i smakowo... taki delikatny jest, mmmm. Soki domowej roboty ogólnie uwielbiam, osobiście najbardziej malinowe, ale u mnie i truskawkowe i aronia i mnóstwo innych. Tyle, że mi łatwo mówić, mam o tyle dobrze, że dostaję dużo od rodziny. Sama jeszcze nie robiłam, wstyd przyznać.

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

agnieszka32910
marek_j napisał(a):

Malgosia*Ieper napisał(a):

Danio uzywam do nalesnikow Na szczescie w tej glupiej Belgii chociaz one sa


Naleśniki z serkami są pyszne. Ja zwykle dla córek robię z Bieluchem naturalnym i dżemem truskawkowym przez żonę zrobionym albo z żurawinką, pychotka. :-)
A zwracacie uwagę na skład serka/jogurtu przed zakupem?


Ja też uwielbiam naleśniki z serkiem

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Małgosia*leper, dziękuje za pozdrowienia, a muszę Ci powiedzieć, ze jej dżem jest naprawdę pierwszorzędny. Nie na darmo wziąłem ją za żonę ;-)
Sathi, mam(y) podobnie. Naturalne górują w naszym domu. Wszelkie chemicznego uzupełniacze i inne E działają na nas odstraszająco. Szukam jak najlepszych serków na polskim rynku, ale to ciężkie. Teraz nawet "naturalne" posiadają w sobie różne dziwne rzeczy. Właśnie wspomniany Bieluch jest jednym z najzdrowszych. A Ty jakie kupujesz?
Te serki dla dzieci, z postaciami z bajek i innymi takimi mają paskudny skład (w większości), ale popyt (niestety) na nie jest. A szkoda...

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Malgosia*Ieper
Marek, pozdrowienia dla zony! Ja bym zbanktutowala robiac sama dzem. Zazdroszcze wam, ze jestescie w Polsce

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
A ja jakoś nie przepadam za naleśnikami z tego typu serkami... Ale cóż, kwestia gustu. Wolę z białym twarogiem, przerobionym wg własnego przepisu.

Marek_j przez to zwracanie uwagi na skład, to nie kupuję synkowi żadnych innych jogurtów poza naturalnymi. A potem dodaję do nich soki domowej roboty i mam jogurty smakowe. Swoją drogą wg. mnie chyba najgorsze składy mają te jogurty robione wizualnie jak najbardziej pod dzieci...

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Ja patrzę tylko czy jogurt/serek jest np. truskawkowy czy o smaku truskawki. Warto o tym poczytać bo wydaje się że to bez różnicy ale jednak jest, i to ogromna

Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Malgosia*Ieper napisał(a):

Danio uzywam do nalesnikow Na szczescie w tej glupiej Belgii chociaz one sa


Naleśniki z serkami są pyszne. Ja zwykle dla córek robię z Bieluchem naturalnym i dżemem truskawkowym przez żonę zrobionym albo z żurawinką, pychotka. :-)
A zwracacie uwagę na skład serka/jogurtu przed zakupem?

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Malgosia*Ieper
Sprobuj Pyszne niedzielne sniadanko! Najlepiej wisniowy albo waniliowy

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Serki kanapkowe używam co rano, a z serów to im bardziej śmierdzi tym lepiej

Uwielbiam też kozie - jak byłem mały często braliśmy na wakacjach kozie sery i mleko z zaprzyjaźnionego gospodarstwa, śmieję się czasem że na nich taki duży wyrosłem

Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

klaudia02111990
Malgosia*Ieper napisał(a):

Danio uzywam do nalesnikow Na szczescie w tej glupiej Belgii chociaz one sa

Do nalesników? jeszcze nie próbowałam

Odpowiedz na/ edytuj Jaki jest Wasz ulubiony serek?