Kiwi znów "w akcji"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

ag10224
  • ag10224

  • Posty: 52
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
czasami babcie są większym zagrożeniem niż młode osoby

Odp: Kiwi znów "w akcji"

Babciagramolka
O kurczątko To teraz Babcie są zagrożeniem Pochlebia mi to - odmłodniałam psychicznie .( hi hi hi )

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jedyna?! jeszcze kilka by się znalazło!

Odp: Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Hi hi hi - Trafiony- zatopiony . Tylko ,ze ja dostałam za niewinność - nie interesuje mnie ocenianie lub komentowanie tych przepisów .Załapałam sie chyba na wyrost .Ale i tak mi miło bo mam pewność ,że przepisy są czytane .


Nie, ona przepisów nie czyta bo nie zna języka polskiego. Ona widzi tylko ilość i zdjęcia...jesteś dla niej zagrożeniem więc próbuje Ci przeszkodzić. Ja to też z tą osóbką już przerabiałem

Powiem Ci szczerze, że jest to jedyna osoba, którą gdybym miał władzę już dawno bym wywalił na "zbity łeb" Chwasty się powinno "niszczyć"
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Masz rację! poza tym to znaczy jeszcze, że stanowisz zagrożenie a to znaczy, że jesteś dobra, nie?

Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Babciagramolka
Hi hi hi - Trafiony- zatopiony . Tylko ,ze ja dostałam za niewinność - nie interesuje mnie ocenianie lub komentowanie tych przepisów .Załapałam sie chyba na wyrost .Ale i tak mi miło bo mam pewność ,że przepisy są czytane .

Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
czyżbyś, Buniu, dostała kilka jedyneczek od kochanej Kiwi? A może to "zemsta, bo nisko oceniłaś albo źle skomentowałaś Jej przepisy? Ja już to przerabiałam
Nie przejmuj się, takie akty zemsty tu się trafiają ze strony małych, zakompleksionych kopiarzy...

Odp: Kiwi znów "w akcji"

Babciagramolka

Bardzo dziękuję Kiwi za zainteresowanie moimi przepisami . Doprawdy jestem wzruszona ocenami .

Odp: Kiwi znów "w akcji"

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
nowe wcielenie Kiwi? Isabel

Odp: Kiwi znów "w akcji"

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Pewno sie doczekamy a nie jak ......

Odpowiedz na/ edytuj Kiwi znów "w akcji"