Kiwi znów "w akcji"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Persik napisał(a):

a co tu fanklub Bahusa? zaczyna się robić popularniejszy od moderatorów

Persik , pokaż swój biust i znów będziesz popularna

Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

a co tu fanklub Bahusa? zaczyna się robić popularniejszy od moderatorów

Persik , pokaż swój biust i znów będziesz popularna

Odp: Kiwi znów "w akcji"

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
a co tu fanklub Bahusa? zaczyna się robić popularniejszy od moderatorów

Odp: Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

No jak by to delikatnie powiedzieć :gdyby jakaś pani ładnie tak jak Ty ułożyla na półmisku fantazję z ogórków to może miała by 3-4 wpisy....Oj rozpieszczają Cię te nasze panie! A tak a propo to gdzie tak gotujesz to przyjdę na obiad pewnego razu lub choć naślę znajomych....

Odp: Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
tokijka napisał(a):

Ja dostalam taka wiadomosc ,zrobilo mi sie przykro i nawet zrozumialam o co chodzi AB w Jej ostatnim "zalamaniu".Czlowiek ma juz tyle lat ,ze to ze kumoterstwo jest to wie (i Bahus nie udawaj ,ze nie wiesz o czym mowie).Ale dlaczego na takiej stronie jak gotowanie? BIJE MNIE NA GLOWE! Czy ja moge zostac kuchcikiem woluntariuszem bez tych obciachowych punktow? PLEEEASE


Ja nie udaję...ja na prawdę nie wiem ....(?!)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Kiwi znów "w akcji"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Bahus napisał(a):

Mam sygnały od znajomych, że ta kombinatorka znowu rozsyła prośby o ocenę swojego przepisu...Robi to bardzo sprytnie bo rozsyła do użytkowników nowych, niezorientowanych i takich, które nie udzielają się na forum. Nie oceniajcie jej przepisów...Zobaczcie jaki przepis ma pierwsze miejsce w rankingu. Żenada

w rankingu na przetwory, w rankingu na przepis tygodnia...
Dostaję już wysypki jak widzę Jej przepisy. W najlepszym razie - miernota. Uważam, że jest mnóstwo o niebo lepszych przepisów osób rzeczywiście gotujących. Czy naprawdę nic z takimi personami jak Kiwi nie można zrobić?! Mnie już się odechciewa chcieć...

Odp: Kiwi znów "w akcji"

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
ja też dostałam podobną wiadomość,a oglądam najczęściej przepisy które mnie interesują,lub znanych mi już osób,czuję się niezręcznie jak dostaję takie wiadomości,to tak jakby pukał do drzwi kolejny domokrążca,chcący mi wcisnąć kolejny FENOMENALNY produkt

Odp: Odp: Kiwi znów "w akcji"

Ja dostalam taka wiadomosc ,zrobilo mi sie przykro i nawet zrozumialam o co chodzi AB w Jej ostatnim "zalamaniu".Czlowiek ma juz tyle lat ,ze to ze kumoterstwo jest to wie (i Bahus nie udawaj ,ze nie wiesz o czym mowie).Ale dlaczego na takiej stronie jak gotowanie? BIJE MNIE NA GLOWE! Czy ja moge zostac kuchcikiem woluntariuszem bez tych obciachowych punktow? PLEEEASE

Odp: Kiwi znów "w akcji"

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
A ja kiedys wstawilam komentarz takiej jednej osobie ale nie ocenilam.Dostalam wiadomosc:a jaka ocena ha ha i po tym wiedzialam kim jest ta osoba

Odp: Kiwi znów "w akcji"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Bahus, nie tylko ona dostałam wczoraj wiadomość od jednego z użytkowników, że ocenił mój przepis na 5 i oczekuje w rewanżu na moją ocenę swojego.

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 wrz 2009 20:52 przez Pyza)

Odpowiedz na/ edytuj Kiwi znów "w akcji"