Konkurs Jestem Miłością!!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs Jestem Miłością!!

GI_Jane18
  • GI_Jane18

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
rosja

Odp: Konkurs Jestem Miłością!!

eposl
  • eposl

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
czyzby z rosji?

Odp: Konkurs Jestem Miłością!!

moniaaago
  • moniaaago

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
z rosjii

Odp: Konkurs Jestem Miłością!!

edhome
  • edhome

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
wydaje mi sie ze z rosji

Odp: Konkurs Jestem Miłością!!

Sparkling1986
Z Rosji

Odp: Konkurs Jestem Miłością!!

Darth Vader
z Rosji

Konkurs Jestem Miłością!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Pierwsze pytanie konkursowe:

Z jakiego kraju pochodzi główna bohaterka Emma? Na odpowiedzi czekamy do piątku godzina 12.00 - wtedy wątek zostanie otwarty i okaże się, kto wygrał film. Dziś wygrywa 7. osoba. Powodzenia

Drugie pytanie konkursowe:

Wymień 3 inne filmy reżysera "Jestem miłością". Na odpowiedzi czekamy do soboty do godziny 15.00. Tym razem wygrywa 10. osoba która udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Kolejne pytanie konkursowe (poniedziałek 28.02.2011):

Kompozytor John Adams, którego muzykę wykorzystano w filmie jest zdobywcą prestiżowej nagrody Pulitzera. W którym roku ją otrzymał i komu był dedykowany wyróżniony utwór?

Wygrywa 4. prawidłowa i kompletna odpowiedź. Na odpowiedzi czekamy do wtorku godzina 10.00

Kolejne pytanie konkursowe: Jak nazywa się kucharz którego dania można podziwiać w filmie oraz który uczył aktorkę sztuki kulinarnej.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku godzina 11.00. Zwycięża 6 prawidłowa odpowiedź.

Kolejne pytanie konkursowe: Jaką zupę przygotowała Emma dla Antonio? Na odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 11:30. Przypominam, że odpowiedź można znaleźć w artykule: https://gotujmy.pl/jestem-miloscia-od-24-09-w--kinach,artykuly,3689.html

Wygrywa 7 odpowiedź.

Ostatnie pytanie konkursowe (poniedziałek 7 marca):

Aktorka wcielająca się w postać Emmy musiała długo i rzetelnie przygotowywać się do swojej roli. Co sprawiało jej największą trudność?

Wygrywa 5. odpowiedź! Czekamy do wtorku godzina 11.00


Powodzenia



zmieniono 6 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:15 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs Jestem Miłością!!