Moj pierwszy raz...

Obserwuj wątek

Odp: Moj pierwszy raz...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Nie ważne jaki format, ale jak "na prędce" to super wykończenie!

Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
dobry napisał(a):

Hej,

Wrzucane obrazki powinny byc w formacie jpg i to sie liczy (ladnie wygladaja), rozmiar nie ma w zasadzie znaczenia, bo system i tam przerabia na swoje potrzeby.

I to właśnie tutaj lubię (nie tylko ) bo nie muszę kombinować jak zmniejszyć zdjęcia albo zwiększyć tylko ładuję jakie mam.Wielkie dzięki za tę dogodność.

Odp: Moj pierwszy raz...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Hej,

Wrzucane obrazki powinny byc w formacie jpg i to sie liczy (ladnie wygladaja), rozmiar nie ma w zasadzie znaczenia, bo system i tam przerabia na swoje potrzeby.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
45Kazik napisał(a):

Natala1210 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Natala1210 napisał(a):

U mnie w domu,to ja przy garkach stoję.Mój mąż to nawet jak mnie nie ma i wszystko my przygotuję tylko ma podgrzać to czeka jak wrócę bo mówi,że mu lepiej smakuje jak ja mu podam.Take leniwa bestyjka.Ma szczęście,że ja uwielbiam gotować i sprawia mi to wielką przyjemność,
Dzisiaj moja córcia obchodziła swoje czwarte urodziny i tak wyglądał mój torcik,który jej na szybko zrobiłam


Fajnie tylko dlaczego ten torcik taki ażurowy?


Taki ażurowy bo mój aparat robi zdjęcia w takim formacie,że tu nie wchodzą i mój syn musiał zmienić format zdjęcia na GIF i tak to wyszło.


Natalka, moj też robi w wiekszym formacie ale w "paint'cie: zmniejszam i są OKI


Dzięki Kaziu za podpowiedż powiem synowi,bo ja to się akurat na tym nie za bardzo znam

Odp: Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Natala1210 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Natala1210 napisał(a):

U mnie w domu,to ja przy garkach stoję.Mój mąż to nawet jak mnie nie ma i wszystko my przygotuję tylko ma podgrzać to czeka jak wrócę bo mówi,że mu lepiej smakuje jak ja mu podam.Take leniwa bestyjka.Ma szczęście,że ja uwielbiam gotować i sprawia mi to wielką przyjemność,
Dzisiaj moja córcia obchodziła swoje czwarte urodziny i tak wyglądał mój torcik,który jej na szybko zrobiłam


Fajnie tylko dlaczego ten torcik taki ażurowy?


Taki ażurowy bo mój aparat robi zdjęcia w takim formacie,że tu nie wchodzą i mój syn musiał zmienić format zdjęcia na GIF i tak to wyszło.


Natalka, moj też robi w wiekszym formacie ale w "paint'cie: zmniejszam i są OKI

Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Bahus napisał(a):

Natala1210 napisał(a):

U mnie w domu,to ja przy garkach stoję.Mój mąż to nawet jak mnie nie ma i wszystko my przygotuję tylko ma podgrzać to czeka jak wrócę bo mówi,że mu lepiej smakuje jak ja mu podam.Take leniwa bestyjka.Ma szczęście,że ja uwielbiam gotować i sprawia mi to wielką przyjemność,
Dzisiaj moja córcia obchodziła swoje czwarte urodziny i tak wyglądał mój torcik,który jej na szybko zrobiłam


Fajnie tylko dlaczego ten torcik taki ażurowy?


Taki ażurowy bo mój aparat robi zdjęcia w takim formacie,że tu nie wchodzą i mój syn musiał zmienić format zdjęcia na GIF i tak to wyszło.

Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Natala1210 napisał(a):

U mnie w domu,to ja przy garkach stoję.Mój mąż to nawet jak mnie nie ma i wszystko my przygotuję tylko ma podgrzać to czeka jak wrócę bo mówi,że mu lepiej smakuje jak ja mu podam.Take leniwa bestyjka.Ma szczęście,że ja uwielbiam gotować i sprawia mi to wielką przyjemność,
Dzisiaj moja córcia obchodziła swoje czwarte urodziny i tak wyglądał mój torcik,który jej na szybko zrobiłam


Fajnie tylko dlaczego ten torcik taki ażurowy?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Moj pierwszy raz...

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
U mnie w domu,to ja przy garkach stoję.Mój mąż to nawet jak mnie nie ma i wszystko my przygotuję tylko ma podgrzać to czeka jak wrócę bo mówi,że mu lepiej smakuje jak ja mu podam.Take leniwa bestyjka.Ma szczęście,że ja uwielbiam gotować i sprawia mi to wielką przyjemność,
Dzisiaj moja córcia obchodziła swoje czwarte urodziny i tak wyglądał mój torcik,który jej na szybko zrobiłam
obrazek

Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Gotowanie nie jest moją mocną stroną. Gotuję bo muszę ale pochwały też za to dostaję)
Piec to uwielbiam. W ciągu dnia jak się zawezmę to i 4-5 placków zrobię.
Też uwielbiam jak domownicy czy goście chwalą moje wypieki.
Mój osobisty pomocnik znaczy mąż dużo mi pomaga) Herbatkę też umie zrobić Kolację też prawie codziennie nam robi)

Odp: Moj pierwszy raz...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Bo my Kaziu... kurcza piczona za dobre jestesmy.. hhaha

Przez ostatni weekend mielismy w domu goscia. Kolezanka mojej corki, ktora odjechala dzis specjalne z opoznieniem..bo nie chciala rezygnowac... z mojego obiadku Haha a inny chlopak kiedys... najpierw bardzo sceptycznie podszedl do mojego jedzenia.. ( bo Mama jego pracowala w MC Donaldzie) ale pod koniec wizyty...to bylo tak " to jest moj przedostatni obiad u was...a co bedziemy jutro jedli " Ja bardzo ciesze sie, gdy komus u mnie smakuje

Odpowiedz na/ edytuj Moj pierwszy raz...