Oliwa hiszpanska?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
dobry napisał(a):

Moi Kochani, az sie boje tu zagladac.
Jedyne co moge obiecac, to ze za 10 dni to co Wam zafundowalismy przez ta "hiszpanke" sie skonczy.
Ale w zwiazku z fatalnym okresem wakacyjnym musielismy jakos zarobic na serwery.
Zdaje sobie sprawe z uciazliwosci tego, natomiast był to akt walki "być albo nie byc".
Badzcie z nami i wierzcie, ze nigdy wiecej.

dobry

Trzeba bylo tak od razuWiadomo,czasy nie sa latwe wiec trzeba sobie jakos radzicOby tylko sie dalo potem wycofac ta oliwe z przepisow.

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
I dobrze
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Moi Kochani, az sie boje tu zagladac.
Jedyne co moge obiecac, to ze za 10 dni to co Wam zafundowalismy przez ta "hiszpanke" sie skonczy.
Ale w zwiazku z fatalnym okresem wakacyjnym musielismy jakos zarobic na serwery.
Zdaje sobie sprawe z uciazliwosci tego, natomiast był to akt walki "być albo nie byc".
Badzcie z nami i wierzcie, ze nigdy wiecej.

dobry

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

misia13
  • misia13

  • Posty: 881
  • Przepisy: 795
  • Artykuły: 50
ta oliwa hiszpańska doprowadza mnie do szału,pozmieniała mi większość przepisów,człowiek sie męczy,produkuje przepisy,a tu taki cyrk! prosze zróbcie cos z tym..
obrazek obrazek

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Moze niech kazdy osobiscie wysle protest bezposrednio na poczte ktoregos z moderatorow,jak ich zaleje taka lawina to moze wreszcie cos zrobia.

Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Na pewno nie do wszystkiego. Mam wrażenie Bahus, że nie rozumiesz o co chodzi. Przepisy są NASZĄ WŁASNOŚCIĄ i nikt z zewnątrz nie ma prawa w nie ingerować! I czy to będzie oliwa hiszpańska czy co innego - tylko my możemy zmieniać swoje przepisy.

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Mił mi, że taki autorytet jak Babciagramolka zgadza sie ze mną

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Kontekstu każdy się domyśli, ale dlaczego ma psuć wygląd przepisu?

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Ale wiem, że to posunięcie komercyjne i nic na to nie poradzimy....stąd moje żarty.[/quote]
Chyba niekoniecznie... Bo jeśli była by to reklama, to pojawiła by się raczej jako odnośnik do strony producenta/dystrybutora/reklamy, w końcu na rynku jest więcej producentów takiej oliwy?

Bahus napisał(a):

eśmy u siebie i musimy się zgadzać z narzuconymi warunkami lub odejść....;(

Zauważ proszę że tak jak napisał pan Pojemsobie, odchodząc zostają Twoje przepisy jako własność serwisu, stąd nie każdy zdenerwowany odchodzi... aczkolwiek niektórzy przestają dodawać swoje przepisy.
W dodatku 3 września br. Dobry napisał że zainteresuje się tą sprawą, wyglądało to tak jakby i dla niego było to zaskoczenie, mija już dwa tygodnie od tego czasu i wszędzie widuję tą oliwę... czyli albo nie mogą sobie z tym poradzić albo już nie pierwszy raz ignorują prośby użytkowników.

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 wrz 2009 20:06 przez mamqa)

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
A moderatorzy nabrali oliwy hiszpańskiej w usta i milczą.
Wstyd ! Odejść zawsze można ale właściciele przywłaszczają przepisy. To , że jesteśmy na ICH stronie nie upoważnia do zmieniania NASZYCH przepisów. Proszę o wyjaśnienie dlaczego wszędzie w przepisach jest ta... oliwa hiszpańska.

Odpowiedz na/ edytuj Oliwa hiszpanska?