QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Obserwuj wątek

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Leci pytanko:

Jak po chińsku brzmi okrzyk oznaczający radość z zachowania życia oraz co oznacza po chińsku słowo Yu.

Powodzenia

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

przypominam zasady:


Pierwsza osoba której prawidłowa odpowiedź pojawi się tu na form - wygrywa wisiorek WKruk ufundowany przez sponsora naszego konkursu makaronowego - producenta marki Tao Tao. Zwycięzcę ogłaszamy tu, a potem na stronie konkursowej w podsumowaniu. Wysyłka nagród nastąpi po zakończeniu konkursu makaronowego.


Odpowiedzi na pytania koniecznie szukajcie na stronie: www.chinskinowyrok.pl

UWAGA: Informacje zamieszczone na ww. stronie są jedyną podstawą do weryfikacji odpowiedzi.

Uwaga: prosimy nie modyfikować raz udzielonej odpowiedzi. Zmodyfikowanych odpowiedzi, czyli takich do których autor wprowadzał poprawki nie będziemy brać pod uwagę. Można opublikować nową odpowiedź w nowym poście.

Uwaga proszę nie kopiować i nie wklejać w ramach odpowiedzi zbyt dużej ilości tekstu ze strony horoskopowej. Ponad 5 zdań wklejonych z horoskopu nie odnoszących się do pytania dyskwalifikuje odpowiedź.

Jeżeli odpowiedzią jest jeden znak zodiaku - proszę wymienić tylko ten jeden znak, a nie więcej.

Pytanie za chwilkę

Odp: Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Niestety najka1 - w dużym regulaminie za to stoi jak wół, że jedna osoba wygrywa wisiorek tylko raz. Pozdrawiam Tit

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

kasia1k
  • kasia1k

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
moze i ja dzis sprobuje

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

kinga_a
  • kinga_a

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
teraz moja kolej na nagrodę

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

najka1
  • najka1

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja jestem, ale nie wiem, czy można wygrać dwa razy W naszym malutkim regulaminie nic na ten temat nie ma

Odp: Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Hejka, hejka, hejka - odezwijcie się, z kim się witam?

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Katie
  • Katie

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziękuję

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Bardzo dobrze Katie:

Prawidłowa odpowiedz: Wietnam, Malezja, Tajwan

Gratuluję ci nagrody i pozdrawiam, dziś więcej pytań nie będzie. Papa muszę lecieć.

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

poziomka
  • poziomka

  • Posty: 4
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Wietnam Malezja Tajwan Hong Kong

Odpowiedz na/ edytuj QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!