Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

Obserwuj wątek

Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
marne pojecie o tym zawodzie masz :p

Odp: Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

a co na to lesniczy?

jak to co? ... pilnuje żeby niedźwiedź nie zalał pały a lisica znów zaszła w ciążę...)

Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a co na to lesniczy?

Odp: Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
jak już ktoś zaczyna na stole tańczyć, to znak, że impreza dobrze się rozwija...
ja ostatnio zaprosiłam gości i posadziłam przy stole, to do tej pory się śmieją, że to była powtórka z I Komunii
dlatego zaczęłam się zastanawiać, czy może przegapiłam jakiś trend powszechnie już znany...

Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

jarek-energy
przyjmuje w domu i goscie siedzą jak już , no chyba że ktoś za dużo wypije i tańczy juz na stole , większe impry rodzinne , ale takie juz wielkie to restauracja , hm może byc też leśniczówka i cathering

Odp: Odp: Odp: Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

annajot napisał(a):

chef napisał(a):

mam nadzieje że "przejmiemy" z zachodu taką zasadę że gości przyjmuje się nie w domu a w restauracji ... dom jest totalną prywatnością ... ja staram się spotykać poza domem .... toteż nie mam dylematu... wyjątkiem są święta za stołem ...

ale jak sie idzie z kims do restauracji, to nie mozna sie pochwalic swoimi kulinarnymi zdolnosciami
ja lubie cos zrobic, a pozniej posluchac, jakie to pyszne

chyba że zaprasza się gości do restauracji w której się pracuje ...i też mają chwalić że pyszne ))


no chyba, że tak tylko, że nie każdy pracuje w restauracji...

Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
heh, dopoki nie bedzie u nas prawdziwej klasy sredniej to raczej nie mozna myslec o przyjmowaniu gosci w restauracjach, po prostu srednio Polakow na to jeszcze stac
mowimy tu o przecietnym Kowalskim, a nie o najlepiej zarabiajacych i wyksztalconych z najwiekszych miast
poza tym nie jestem pewien czy akurat "zachod" preferuje tylko i wylacznie przyjmowanie gosci w restauracjach... oczywiscie trudno mowic o wystawnym przyjeciu w M4, ale w przypadku posiadania pieknie polozonego domu z ogrodem chyba jest calkiem niezle pole do popisu ;-)
przyznaje, ze my od lat nie podejmujemy gosci u siebie bo po prostu troszke wstyd - taki okres przejsciowy a ciezko sie wszystkim ciagle tlumaczyc - ale zamierzamy to zmienic od przyszlego roku ;-)

Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
i byc w pracy jak oni przyjda?.... to juz jakas wyrafinowana metoda przyjmowania gosci przez szefow...

Odp: Odp: Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
annajot napisał(a):

chef napisał(a):

mam nadzieje że "przejmiemy" z zachodu taką zasadę że gości przyjmuje się nie w domu a w restauracji ... dom jest totalną prywatnością ... ja staram się spotykać poza domem .... toteż nie mam dylematu... wyjątkiem są święta za stołem ...

ale jak sie idzie z kims do restauracji, to nie mozna sie pochwalic swoimi kulinarnymi zdolnosciami
ja lubie cos zrobic, a pozniej posluchac, jakie to pyszne

chyba że zaprasza się gości do restauracji w której się pracuje ...i też mają chwalić że pyszne ))

Odp: Odp: Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

mam nadzieje że "przejmiemy" z zachodu taką zasadę że gości przyjmuje się nie w domu a w restauracji ... dom jest totalną prywatnością ... ja staram się spotykać poza domem .... toteż nie mam dylematu... wyjątkiem są święta za stołem ...

ale jak sie idzie z kims do restauracji, to nie mozna sie pochwalic swoimi kulinarnymi zdolnosciami
ja lubie cos zrobic, a pozniej posluchac, jakie to pyszne

Odpowiedz na/ edytuj Szwedzki stół czy może tradycyjne nakrycia przy stole?