Witam

Obserwuj wątek

Odp: Witam

Katarzyna M.G.
Cześć Senqa

Odp: Witam

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Czesc ;D

Odp: Witam

Katarzyna M.G.
Heniu Cherry Dziękuję za powitanie Mam zamiar zadomowić się na forum i podzielić się z Wami swoimi przepisami Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna M.G.

Odp: Witam

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Cześć

Odp: Odp: Odp: Witam

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Katarzyna M.G. napisał(a):

Dziękuję TIT za powitanie . Zostanę i postaram się zamieścić więcej lankijskich przepisów

Będzie nam miło!

Odp: Odp: Witam

Katarzyna M.G.
Dziękuję TIT za powitanie . Zostanę i postaram się zamieścić więcej lankijskich przepisów

Odp: Witam

Witaj, łamanie regulaminu zgłaszamy w ostatnim wątku - tam jest specjalnie do tego celu przygotowane forum Tu zgłaszamy łamanie regulaminu. Ten wątek jest na bieżąco monitorowany przez moderatorów, którzy mają obowiązek usunąć plagiat , jeśli takowy zostanie stwierdzony. Moderatorami są obecnie Cherry, Henia i Babciagramolka.

A skoro wpadłaś "jak po ogień", to zostań jak najdłużej, serdecznie witamy!

Witam

Katarzyna M.G.
Witam Wszystkich Użytkowników tego Forum !

Do zarejestrowania tutaj zainspirował mnie Wojtuś ( a raczej przepis mojego autorstwa dot.kulek z tuńczyka ). W regulaminie wyraźnie jest napisane,że w przypadku nie swoich przepisów należy podać autora. Nie chodzi mi o popularność czy sławę,ale o sam fakt, tym bardziej,że jednocześnie przeczytałam o pewnej Babci Reni z NK zżynającej przepisy z tego forum.
Wracając do kulek z tuńczyka... Jest to oryginalny przepis ze Sri Lanki i wszelkie modyfikacje ( dodanie curry w proszku ) zmienia smak tej potrawy.W przepisie podałam czerwone curry - mieszankę przypraw charakterystyczną dla Sri Lanki.

Mam nadzieję,że pomimo mojego "wejścia smoka" na dzień dobry zostanę tutaj na dłużej i podzielę się z Wami jeszcze innymi przepisami

Żeby nie być gołosłowną podaję link do strony na której zamieszczałam swój przepis : http://klubciconia.ptaki.info.pl/forum/viewtopic.php?t=1586&postdays=0&postorder=asc&start=60

Pozdrawiam,
Katarzyna M.G.

Odpowiedz na/ edytuj Witam