Witam i pozdrawiam:)

Obserwuj wątek

Odp: Witam i pozdrawiam:)

szymek
  • szymek

  • Posty: 6
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Drodzy koledzy i Drogie koleżanki. Minęło trochę czasu od mojego ostatniego wpisu, gdyż poświęcałem swój czas na eksperymenty w kuchni. Mam do Was prośbę, abyście mi doradzili w dwóch sprawach:
1. Na czym lepiej smażyć: na oliwie, na maśle czy na smalcu?
2. Do czego używać w/w tłuszczy?

Pozdrawiam

szymek.

Odp: Witam i pozdrawiam:)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Hej
obrazek

Odp: Witam i pozdrawiam:)

Pyrka
  • Pyrka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich.Jestem nowa chciałabym zapytać jak dodać przepis do ulubionych.Pozdrawiam ciepło.

Odp: Odp: Witam i pozdrawiam:)

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
szymek napisał(a):

Dziękuję za wszystkie porady, mam nadzieję, że Was nie zawiodę

Baw się dobrze i pochwal swoimi osiągnięciami

Odp: Witam i pozdrawiam:)

szymek
  • szymek

  • Posty: 6
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Dziękuję za wszystkie porady, mam nadzieję, że Was nie zawiodę

Odp: Witam i pozdrawiam:)

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Ewentualnie na początek, jajka w bardziej "męskiej" wersji - jedzonko proste, szybkie i niedrogie

https://gotujmy.pl/makaron-z-rozmaitosciami,przepisy,182856.html

Odp: Witam i pozdrawiam:)

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Cześć Rozgość się

Odp: Odp: Witam i pozdrawiam:)

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
szymek napisał(a):

A czy jest możliwość wyszukania potraw, które są łatwe w przyrządzeniu(bo w wyszukiwarce nie widziałem wyboru na temat trudności wykonania), a jeżeli nie ma czegoś takiego to pomęczę się i poszukam strona po stronie. Jeżeli macie jakieś ciekawe porady dotyczące gotowania to chętnie wysłucham

Na początek proponuję, żebyś wszedł sobie w zakładkę "przepisy", potem na zielonym pasku kliknął "+więcej szczegółów". Wyświetli Ci się szczegółowa lista kategorii i tam zacznij szukać tego co ewentualnie Cię interesuje.
Nie wiem jak jesteś zaawansowany w sztukę gotowania i co lubisz jeść, więc nie mogę polecić konkretnych przepisów.
Dobrą metodą jest też codzienne przeglądanie przepisów i czytanie komentarzy pod przepisami. szybko zorientujesz się czyje przepisy najbardziej Ci odpowiadają i na czyich można polegać.
Poza tym jest taki wątek:
http://forum.gotujmy.pl/przepisy-wyprobowane-i-polecane,watek,255882.html
zaglądaj czasem na niego

Odp: Witam i pozdrawiam:)

szymek
  • szymek

  • Posty: 6
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
A czy jest możliwość wyszukania potraw, które są łatwe w przyrządzeniu(bo w wyszukiwarce nie widziałem wyboru na temat trudności wykonania), a jeżeli nie ma czegoś takiego to pomęczę się i poszukam strona po stronie. Jeżeli macie jakieś ciekawe porady dotyczące gotowania to chętnie wysłucham

Odp: Odp: Witam i pozdrawiam:)

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
szymek napisał(a):

Dziękuję za ciepłe powitanie w nowym gronie. Jako, że jestem "świeży" w gotowaniu chciałbym, abyście polecili mi, co mógłbym spróbować przyrządzić w domowym zaciszu(nie licząc jajecznicy i "przypalenia wody" - to mi wychodzi najlepiej).

Skoro umiesz przypalić wodę i usmażyć jajecznicę, to podstawy masz opanowane
Porozglądaj się spokojnie po różnych kategoriach, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś nieskomplikowane przepisy. A jeśli będziesz mieć jakieś pytania bądź wątpliwości, zadaj pytanie autorowi pod przepisem, na priv, albo ogólnie na forum. Jest tu dużo życzliwych osób, które służą pomocą potrzebującym
Owocnego kucharzenia

Odpowiedz na/ edytuj Witam i pozdrawiam:)