Wyposażenie profesjonalnej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

Zardox
  • Zardox

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
My mamy wyposażenie od ... ( usunięte przez moderatora) To solidna marka, mamy od nich zarówno piece jak i zmywarki, chłodziarki etc. Hurtem kupione dwa lata temu i do dziś bezawaryjne a kuchnia chodzi przecież non stop.

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

konsultant
Profesjonalne wyposażenie mamy w sklepie okapykuchenne.pl
Polecam funkcjonalne designerskie okapy marki Globalo

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

Martynkowa
ja zamawiałam z http://www.batdom.pl/ze,0,176/zestaw-zt155.ehtml też mi się wszystko podoba

Odp: Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

zuzankooowa
Meble to jedno, wyposażenie to drugie, a są jeszcze kwestie, które należy przmeysleć i dobrze zorganizować, jak na przykład oddawanie zużytego oleju, bo przecież wiadomo, że nie będzie sie tego wylewać do zlewu. Na rynku polskim chyba jednym z największych przedsiebiorstw, które zajmuje się tym, jest Euro Eko Serwis (http://www.euro-eko-polska.pl/), więc chyba warto pomysleć jeszcze nad współpracą z nimi

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

mankell
  • mankell

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kluczem na pewno jest sama kuchnia oraz inne meble. Nie mogą zajmować nam zbyt dużo miejsca, więc polecam zamówić je wszystkie na wymiar, tak jak ja to zrobiłem - ze strony abcremont.pl Tanio i solidnie.

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

maggie78922
Sprzedam nowy, oryginalny, oryginalnie zapakowany wok marki Philipiak Milano. Idealny do przygotowywania dań zdrowych, bez tłuszcu.
Wok był prezentem. Zależy mi, aby go jak najszybciej sprzedać, ponieważ przeze mnie i tak nie był i nie będzie używany.

Cena rynkowa produktu to: 2700zł. Więcej informacji o woku/patelni na stronie producenta.

Cena proponowana to :1700zł (do negocjacji).
Proszę o kontakt mailowy: madzia789@poczta.onet.pl.
obrazek

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

anrzebinka
Potrzebujesz profesjonalnego wykonania? Jak sobie zobaczysz np. na sprzęt agd do zabudowy od amica, to oni tam mają solidne wykonanie. Do tego zwracają kilkaset złotych za zakupy na specjalnej karcie płatniczej. Warto się zainteresować ta ofertą, bo mają tam też sprzet z wyższej półki.

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

just12345
  • just12345

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie, istniejemy na rynku od 60 lat. Z naszych usług skorzystało wiele osób, firm, co świadczy o naszym profesjonalizmie. Zajmujemy się aranżacją kuchni, wykończeniem, meblami.
Nasze usługi są poparte wieloletnim doświadczeniem, dokładnością, a także gwarancję najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma stabilnymi producentami, którzy dokładają staranności, aby meble były zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Na nasze produkty dajemy 5 letnią gwarancję, zaś na zawiasy dożywotnią.
Wejdź na naszą stronę i sam sprawdź.
http://www.wfm-kuchnie.pl/ [wfm-kuchnie.pl]

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

eKuchnia_com
A zaglądaliście także do nas na eKuchnia? Teraz przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji na dobry i sprawdzony sprzęt kuchenny,więc warto. W razie pytań jesteśmy dostępni na forum.

Odp: Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

WiktorX
  • WiktorX

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Paula28 napisał(a):

Też mam własną małą restaurację - niestety nie poradziłam sobie w kwestii projektu technologicznego kuchni - po prostu się na tym nie znałam. Ostatecznie wykonała u mnie kuchnię firma Tanake, zajęli się wszystkim sami, mój udział, na szczęście, był w tym niewielki, dałam im wolną rękę. A kuchnia zrobiona naprawdę dobrze, wszystko ma ręce i nogi, no i byli bardzo terminowi i zawsze pod telefonem z tego, co pamiętam.


Moge potwierdzić w 200% - mega profesjonalka ta Tanake i sprzet i serwis jakby co mają pierwsza klasa

Odpowiedz na/ edytuj Wyposażenie profesjonalnej kuchni