Wyposażenie profesjonalnej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

eKuchnia_com
Kilka powyższych firm jest mi znanych,natomiast o kilku pierwsze słyszę Warto oczywiście szukac w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,gdzie fachowa obsługa zawsze doradzi pod względem wyboru.

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

Wybór samego sprzętu to w dużej mierze kwestia tego jaki budżet możemy przeznaczyć na ten cel,im więcej tym mamy szerszy wybór,to normalna kwestia. Warto zerknąć na naszą stronę,gdzie chętnie doradzimy i pomożemy podczas wyboru.

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

k.tyczynski
Powiem szczerze, że w każdej kuchni, w jakiej pracowałem było bardzo dużo sprzętu Stalgast, nawet w szkole mojej. Ale nie wiem czy oni robią kompleksową obsługę i projektują i realizują projekty. Samo wykonanie sprzętu jest solidne, stabilne i łatwe w utrzymaniu w czystości

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2013 23:24 przez k.tyczynski)

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

cherycherylady
Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni to polecam firmę COMITOR - http://kuchnia.comitor.pl/. Mają tam profesjonalny sprzęt, robiony w Niemczech, a nie jakiś bubel, w który zainwestujesz i po 2 latach się popsuje.

Odp: Wyposażenie profesjonalnej kuchni

Paula28
  • Paula28

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Też mam własną małą restaurację - niestety nie poradziłam sobie w kwestii projektu technologicznego kuchni - po prostu się na tym nie znałam. Ostatecznie wykonała u mnie kuchnię firma Tanake, zajęli się wszystkim sami, mój udział, na szczęście, był w tym niewielki, dałam im wolną rękę. A kuchnia zrobiona naprawdę dobrze, wszystko ma ręce i nogi, no i byli bardzo terminowi i zawsze pod telefonem z tego, co pamiętam.

Wyposażenie profesjonalnej kuchni

milena100
  • milena100

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja mam takie nietypowe pytanko - czy ktoś zna może / miał do czynienia z jakąś profesjonalną firmą (SOLIDNĄ ), która wykonuje na zamówienie projekty technologiczne kuchni gastronomicznych i samodzielnie zajmuje się wszystkim związanym z wyposażaniem itd.? Bo pilnie szukam, a że koszt niemały to wolę się poradzić.

Odpowiedz na/ edytuj Wyposażenie profesjonalnej kuchni