Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

gosiczek821
wiola333 napisał(a):

A to moje dynie , urosły na mojej działce , teraz prezentują się przed domem z fajnymi minkami, wieczorem pięknie świecą. Cały dzień pracy opłacał się, efekt jest niesamowity.


ŚLICZNE

Odp: Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

gosiczek821
AnetaŚw napisał(a):

Może być rzeźba z kabaczka ? Przecież to też odmiana dyni )) Mam akurat fotki, bo razem z córką robiłyśmy kiedyś do szkoły. To taki "malutki" krokodylek( ponad metr długości, 1,20 albo 1,30, już nie pamiętam ), zrobiony z dwóch dużych kabaczków i dwóch małych.


Aneta to najciekawsza cukinia jaką widziałam,super!

Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

wiola333
  • wiola333

  • Posty: 20
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 0
gratulacje wszystkim

zmieniono 6 razy (ostatnio 09 lis 2012 17:13 przez wiola333)

Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

Zsa Zsa
  • Zsa Zsa

  • Posty: 13
  • Przepisy: 146
  • Artykuły: 2
A oto moje drzewko
obrazek

Odp: Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

AnetaŚw
  • AnetaŚw

  • Posty: 10
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 1
Dodam jeszcze, że język ma z papryki, ząbki z ząbków ....czosnkowych a oczy z żołędziowych kapelusików

Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

AnetaŚw
  • AnetaŚw

  • Posty: 10
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 1
Może być rzeźba z kabaczka ? Przecież to też odmiana dyni )) Mam akurat fotki, bo razem z córką robiłyśmy kiedyś do szkoły. To taki "malutki" krokodylek( ponad metr długości, 1,20 albo 1,30, już nie pamiętam ), zrobiony z dwóch dużych kabaczków i dwóch małych.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
To ja się pochwalę swoim dziełem, wyrzeźbiłem zwykłego dyniowego śmieszka z jednym zębem Zajęło mi to 15 minut, a używałem małego nożyka i pilnika do metalu w roli dłuta
obrazek

Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Moi drodzy,

Organizujemy nowy konkurs, tym razem na najfajniejszą, najbardziej pomysłową rzeźbę z dyni własnego autorstwa!

Więcej informacji o konkursie szukajcie na stronie głównej, a w tym wątku zamieszczajcie zdjęcia rzeźb - niech będą one jak najbardziej wyraźne, dobrze oświetlone, tak żeby jury mogło docenić te naprawdę najciekawsze dzieła!

Zdjęcia możecie zamieszczać do 1 listopada, do godziny 23 59

Powodzenia!

Odpowiedz na/ edytuj Wyrzeźb sobie dynię! - konkurs