Bożonarodzeniowe mięsa

Obserwuj wątek

Odp: Bożonarodzeniowe mięsa

danusia09
  • danusia09

  • Posty: 30
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zawsze na święta przyrządzam pyszne mięso jest ono połączone z serem taka mini roladka z nadzieniem w środku naprawdę gorąco polecam a jeżeli chciecie wiedzieć jakie to mięso tutaj wam przesyłam link https://zpm-karol.pl/product/poledwica-sopocka-500g-zaklad-miesny-karol/ ta polędwica super się składa na takie eksperymenty

Odp: Bożonarodzeniowe mięsa

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
A ja dzisiaj zrobiłam piersi z kaczki i wiem,że również będą na Swięta.Będzie też karczek i może nadziewany schab albo jagnięcina

Odp: Bożonarodzeniowe mięsa

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
ja co roku robię zupełnie coś innego. święta spędzamy u rodziców i teściów, więc roboty dużo nie mam ale na każde święta wymyślam nową potrawę:-) W tym roku myślę o kaczce, tylko jeszcze nie mam pomysłu. Może gęś... Na pewno będzie pasztet.

Odp: Bożonarodzeniowe mięsa

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
ja jako mięsożerca przyjmę je pod każdą postacią. Mama zawsze piecze karkówkę oraz roladę z boczku W tym roku Święta pod palmami więc pewnie będzie sałatka z arbuza

Odp: Bożonarodzeniowe mięsa

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja nigdy nie robiłam gęsi. Mam zamrożoną i właśnie upiekę ją na Święta. Jeszcze nie wiem w jakiej postaci ale będzie. A tak to tradycyjnie karkówka, roladki z kurczaka z serem, schab i coś tam jeszcze wymyślę.

Odp: Bożonarodzeniowe mięsa

KrewkaKrystyna
Oj tak, chociaż do świąt jeszcze trochę to już zaczyna się czuć gorączkę

Co do mięs to bardzo lubię tradycyjny schab ze śliwkami ale jeszcze bardziej specjalność mojej mamy - roladki schabowe z zielonym pesto!

Muszę się też przyznać, że mięso podczas świąt smakuje mi tylko pierwszego dnia, więc tym bardziej liczę na to, że będzie pyszne w tym roku

Bożonarodzeniowe mięsa

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Co prawda w domach jeszcze nie świętujemy - raczej zaciskamy pasa przed wielkimi świątecznymi zakupami, ale w sklepach... choinki, lampki, co krok bożonarodzeniowe jarmarki.

Powiedzcie, jakie mięso planujecie w tym roku przygotować na Boże Narodzenie? Nadziejecie i upieczecie schab? U mnie co roku podobnie - czyli schab ze śliwką, z morelami, pieczenie dużego indyka. A może macie też mniej standardowe pomysły?

Odpowiedz na/ edytuj Bożonarodzeniowe mięsa