Ceblki śnieżyczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ceblki śnieżyczki

ciasteczka
cherry napisał(a):

A czy to teraz jest czas na ich sadzenie? Spodobały mi się, ale sądziłam ze cebulowe to na jesień sadzimy?


https://gotujmy.pl/forum/ceblki-sniezyczki,dzialka-i-uprawy-posty,290111.html

My jak kupujemy np. kwitnące krokusy czy żonkile to po przekwitnięciu wsadzamy je do ogrodu. Kwitną ponownie oczywiście rok po wsadzeniu

Odp: Ceblki śnieżyczki

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
A czy to teraz jest czas na ich sadzenie? Spodobały mi się, ale sądziłam ze cebulowe to na jesień sadzimy?

Odp: Ceblki śnieżyczki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas też były jakiś czas temu w markecie. Polowałam na te kwiaty kilka lat Te co prawda są większe niż te co są w ogrodzie u sąsiadów ale kwiaty są identyczne, a o nie właśnie mi chodziło o nic że łodygi mają większe niż kwiaty żonkli  

Odp: Ceblki śnieżyczki

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Gdzie można kupić cebulki kwiatów o nazwie śnieżyczki? Szukałam w naszych sklepach ogrodniczych i w marketach, ale nigdzie ich nie ma


Jakiś tydzień może dwa temu były takie kwiaty w jednym z marketów. Może nadal są. Jakby co podam Ci nazwę ale przez wiadomość, bo podawanie nazw sklepów jest chyba zabronione i zostanie usunięte

Ceblki śnieżyczki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gdzie można kupić cebulki kwiatów o nazwie śnieżyczki? Szukałam w naszych sklepach ogrodniczych i w marketach, ale nigdzie ich nie ma

Odpowiedz na/ edytuj Ceblki śnieżyczki