Chyba jestem lesbijką....:(

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Anula napisał(a):

Troche mnie nie bylo i tyle interesujacych dyskusji mnie ominelo



hihih jak jestes gejem to witamy .. bo my tu troszku inaczej

Zdecydowanie jestem,a podobno Polacy sa tacy nietolerancyjni

Odp: Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Troche mnie nie bylo i tyle interesujacych dyskusji mnie ominelo



hihih jak jestes gejem to witamy .. bo my tu troszku inaczej

Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Troche mnie nie bylo i tyle interesujacych dyskusji mnie ominelo

Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
no proszę,gotujący geje,gotujące lesbijki,świat wchodzi główną bramą wprost do...kuchni

Odp: Odp: Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Tit napisał(a):

Buniu - w jakim upale? u nas deszcz deszczem pogania....Ja dopiero dwa grille zaliczyłam w tym roku i buuu niespodziewany koniec lata.

Zamieniamy się ? U mnie popadało 2 dni i znów upał .Syn tez narzeka ze jeszcze urlop a tu deszcz- tyle , ze on ucieka za Warszawę na motorze . Przyjedx do Szczecina na słoneczko- posiedzisz na balkonie- herbatke Ci zrobię albo granitę - pies cie poliże ( bo przyjaciel całego świata ) - co Ty na to ?


Buniu...zakochanym zawsze gorąco....u mnie chłodno i od 3 godzin nie pada
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Babciagramolka
Tit napisał(a):

Buniu - w jakim upale? u nas deszcz deszczem pogania....Ja dopiero dwa grille zaliczyłam w tym roku i buuu niespodziewany koniec lata.

Zamieniamy się ? U mnie popadało 2 dni i znów upał .Syn tez narzeka ze jeszcze urlop a tu deszcz- tyle , ze on ucieka za Warszawę na motorze . Przyjedx do Szczecina na słoneczko- posiedzisz na balkonie- herbatke Ci zrobię albo granitę - pies cie poliże ( bo przyjaciel całego świata ) - co Ty na to ?

Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Buniu - w jakim upale? u nas deszcz deszczem pogania....Ja dopiero dwa grille zaliczyłam w tym roku i buuu niespodziewany koniec lata.

Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Babciagramolka
O kurcze - a ja myślałam , ze tu sami kucharze i kuchareczki ( )- adres pomyliłam czy co I od razu zaznaczam- na Paradę nie pójdę - i to nie z powodu nietolerancji ( chyba juz zapomniałam o co chodzi - w końcu Babcia jestem ) ale z lenistwa - łazić w upale z transparentem za albo przeciw i jeszcze wrzeszczeć albo słuchać wrzasków- nie - stanowczo nie. To już wolę tradycyjny model- Kucharze i Kucharki do garów - bez dyskryminacji- gotowacć, gotować i dzielić się przepisami . Zdecydowanie kuchnia jest bardzo liberalna pod tym względem - jest mi obojętne kto mi gotuje -Mężczyzna czy Kobieta - byle dobrze gotowali .

Odp: Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
cherry napisał(a):

Portal gotujmy.pl staje się zatem najbardziej tolerancyjnym kulinarnym portalem społecznościowym w kwestii stosunku do mniejszości seksualnych!




No fakt sami lesbijki i same geje.... aż trzeba sobie łyknąć z tej okazji
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Chyba jestem lesbijką....:(

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Portal gotujmy.pl staje się zatem najbardziej tolerancyjnym kulinarnym portalem społecznościowym w kwestii stosunku do mniejszości seksualnych!

Odpowiedz na/ edytuj Chyba jestem lesbijką....:(