Ciekawostki kulinarne

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ciekawostki kulinarne

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
luna19 napisał(a):

ja tez nie potrafie... jak kiedys bylam mistrzynią w pisaniu najdluższych wypracwań tak teraz wszystko skracam do kilku słow chyba sie zrobilam leniwa


Hehe pamiętam swoje wypracowanie o Janku Muzykancie w podstawówce - wprawdzie pewnie napisane było sporą "czcionką" , ale miało 11 stron i dostałam 6

Odp: Ciekawostki kulinarne

Babciagramolka
A wiesz Reniu czemu tak jest ? Bo przyzwyczailiśmy się do bardzo skoncentrowanej informacji podanej w ,, pigułce ,,.I muszę się przyznać , że informacje mi potrzebne ( ciekawostki ) staram się wyszukiwać nie w artykułach które z reguły operują dużą ilością zbędnych słów ( żeby było ładniej ) a wśród bardzo ,,okrojonych,,zdań niosących tylko informację . Zdecydowanie rozdzielam ładne pisanie od informacji . Czytam dla przyjemnosci ,a informacja ma być konkretna typu : profesor .... na Harwardzie odkrył gen modyfikujący genotyp marchewki i odpowiadajacy za ilość gromadzonego w korzeniach soku ( informacja wymyślona ) .Kropka- Nie interesuje mnie opis czy padał deszcz , profesor jest żonaty czy inne bzdety .
Za to bardzo chętnie czytam artykuły omawiajace jakieś zagadnienie typu : wpływ ilości jedzonych pieczarek na ilość nawiazywanych znajomości towarzyskich .
Mogę wtedy poznać czyjeś zdanie na jakiś temat , w ogóle ten temat/problem zauważyć , zgodzić się z nim lub nie .
Ileś lat temu wszyscy pisaliśmy więcej - obszerniej bo takie były wymogi i moda - teraz sposób porozumiewania się zmienił i pewnie dla tego mamy opory w pisaniu obszernym na dany temat ( co piszącej to nie dotyczy bo pisząca to uwielbia ględzić obszernie nie koniecznie na konkretny temam )

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 sty 2011 08:59 przez Babciagramolka)

Odp: Ciekawostki kulinarne

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ja tez nie potrafie... jak kiedys bylam mistrzynią w pisaniu najdluższych wypracwań tak teraz wszystko skracam do kilku słow chyba sie zrobilam leniwa

Odp: Odp: Ciekawostki kulinarne

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
O nie nie Pyzo! Szlo Ci nawet lepiej niz dobrze. Czytalam Twoje artykuly i wierz mi, ze jestes jedna z nielicznych osób, których artykuly mnie zaciekawily. Mam spory kredyt zaufania do Twojej osoby i jest pewnie wiele takich ludzi, którzy maja podobne zdanie. Ja niestety nie mam zdolnosci humanistycznych, wiec nawet sie za redagowanie tekstów nie zabieram, ale w Twoim przypadku jest to jak najbardziej wskazane

Odp: Ciekawostki kulinarne

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ależ znaleźli się chętni! nawet kilka błyskotliwych artykułów powstało, takich jak np. ten: https://gotujmy.pl/sos---niezwykle-wazny-skladnik-w-kuchni,artykuly,4339.html

niestety, napisać dobry artykuł wcale nie jest łatwo - sama kiedyś próbowałam, ale dałam sobie spokój bo nie szło mi najlepiej...

Odp: Ciekawostki kulinarne

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No i nie znalazł się
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Ciekawostki kulinarne

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej Kochani!

Chyba wszyscy bardzo zabiegani przed świętami, nikt nie pisze artykułów Pewnie widzieliście, że mamy nową rubrykę "Smaczki" z ciekawostkami. Wy również możecie mieć udział w jej redagowaniu. Jeśli dowiecie się czegoś ciekawego, zaskakującego w dziedzinie kulinariów (albo bardzo pokrewnej), czegoś, o czym chcielibyście donieść innym - opiszcie to w kilku zdaniach podając źródło. Jak wiecie, każdy artykuł, tak samo jak przepis otrzymuje punkty (jeśli ma zdjecie - odpowiednio więcej). Wasze fajne artykuły mają szansę znaleźć się na stronie głównej w Smaczkach! Kto wie, może drzemią w Was nie tylko kulinarne talenty, ale również dziennikarskie? Liczę na to, że znajdzie się tu niejeden Sherlock Holmes

Cherry

zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:24 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Ciekawostki kulinarne