Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

Obserwuj wątek

Odp: Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
ja swojej babci składam życzenia i to wystarcza tak już jest wiele lat taka tradycja
Ale dla mojej mamy i teściowej jako dla babć mojego synka zrobiłam w tym roku kubeczki z jego zdjęciem to samo dla dziadków coś w stylu kalendarza jaki dostała Andzia67
Ale myślę podobnie jak Bunia ze ważniejsze jest to ze się pojawimy w tym dniu z uśmiechem na twarzy u swoich dziadków

Odp: Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

malone
  • malone

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja się wypowiem jako wnuczka. Czy myślicie, że babcię ucieszy prezent w stylu Agd do kuchni? Mnie wydaje się, że to dobry pomysł. Często spotykam się z tym, że wnuczkowie chcą kupować dziadkom jakieś leki, czy preparaty ziołowe, albo na serce, ale ja nie popieram tego rodzaju prezentu dla babć z tej okazji. Uważam, że taki czajnik elektryczny to coś z czego prędzej będzie zadowolona http://profit-agd.pl/inkontrahent.php?t=1399&g=0&q=savion&r=0&rg=0&sg=. Jak myślicie babcie?

Odp: Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

Pewnie dostaniecie laurki. Pochwalicie się?
Moja córka ćwiczy tańce na występy na dzień babci.I też pewnie będzie rysować

Pozdrawiam,
Dorota

Odp: Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

Babciagramolka
Nic - po prostu żeby w tym dniu byli koło mnie - bo to najważniejsze . a jak sie nie da to sobie poświętujemy na Skeypie i też dobrze .

Odp: Odp: Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
andzia67 napisał(a):

Ja w tamtym roku od mojej wnusi dostałam super kalendarz.Na każdy miesiąc było inne zdjęcie mojej Wiki .W tym roku też bym mogła taki dostać taki prezent


Bardzo fajny pomysł i świetna pamiątka dla babci

Odp: Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
Ja w tamtym roku od mojej wnusi dostałam super kalendarz.Na każdy miesiąc było inne zdjęcie mojej Wiki .W tym roku też bym mogła taki dostać taki prezent

Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?

Darth Vader
...a Dziadkowie na Dzień Dziadka? Może ułatwimy wnukom, które tu wchodzą zadanie i napiszemy jaki jest nasz wymarzony prezent z okazji nadchodzących ważnych świąt

Ja jeszcze nie jestem dziadkiem, to nie wiem co mógłbym chcieć

Odpowiedz na/ edytuj Co Babcie chciałyby na Dzień Babci?