Co dzisiaj na drugie śniadanie??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

Donnna
  • Donnna

  • Posty: 61
  • Przepisy: 98
  • Artykuły: 0
haha mam podobnie darmiona jeszcze bardziej lubie gorgonzole i wszelakie z przerostem niebieskiej pleśni polecam ci wyprawy do lidla, czasem mozna znalezc tam takie sery , ze głowa mała! pycha

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
ja też uwielbiam sery a na 2 śniadanie, tabliczka czekolady cała!

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
o jezu Donna, ja tez uwielbiam sery i aż mi ślinka pociekła:-) Dla mnie wszystko inne mogłoby nie istnieć, tylko sery:-))

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

Donnna
  • Donnna

  • Posty: 61
  • Przepisy: 98
  • Artykuły: 0
na mikołaja dostalam pyszny, prawdziwy, francuski camembert! fantastyczny, lejący i smeirdzący kosmicznie! nie moglam dostac lepszego prezentu biorąc pod uwagę moją miłość do serów!
obrazek

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

Donnna
  • Donnna

  • Posty: 61
  • Przepisy: 98
  • Artykuły: 0
dość kaloryczne, ale uwielbiam! ser camembert panierowany w toście, ze świezym pomidorem i bazylią.
obrazek

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
dziś na drugie śniadanie pasta z bakłażana z czosnkiem, orzeszkami piniowymi, natką.. Wczoraj wieczorem upiekłam pszenno-razowe bułeczki ze słonecznikiem. Idealnie komponowały się z ta pastą, ziołowym camembertem i pomidorem
obrazek obrazek

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
a u mnie sałatka jarzynowa teściowej i herbatka Earl Grey Pyyysznie!

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
dziś na drugie śniadanie, a raczej lunch beda tortille. Siostra ma dzień lunchowy w pracy, z ograniczeniami: żadnego mięsa, surowej cebuli i pieczarek Zrobiłysmy tortille z cream cheese (almette naturalny), sałatą lodową, zielonym ogórkiem, wędzonym łososiem i majonezem. Do tego tylko sól, grubo zmielony pieprz, sok z cytryny i koperek Ciekawe jak będzie smakować... Do tego prostego dania zainspirowała mnie książka "Gotuj i chudnij" - przepis na wrap prosto z Manhattannu tym samym polecam książkę. Dania sa pięknie sfotografowane, apetyczne i niczego nie trzeba sobie odmawiać. Na zdj jeszcze druga nasza nowa książka - nowe spojrzenia na polska kuchnie Wojciecha Modest Amaro. rewelacyjne zdjęcia, bardzo modernistyczne stylizacje a przepisy... odsyłam do książki !

A co do samego połączenia serek-wędzona ryba, to często będąc w NY jadałam podobne lunche - bułka cebulowa, serek, wędzony łosoś lub inna ryba, pieprz i cytryna
obrazek obrazek obrazek

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

Babciagramolka
Takie małe co nie co czyli ,, Złote ,, pufki "
obrazek

Odp: Co dzisiaj na drugie śniadanie??

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
a u mnie banan, kanapeczka z razowym chlebkiem, serem białym, cebulką, pomidorkiem i pieprzem z młynku + drożdżówka francuska + baton Nesquik

Odpowiedz na/ edytuj Co dzisiaj na drugie śniadanie??