co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
wiesz netkoja mialam ograniczony wybor w walmarcie nie bylo, na stacji u Araba tylko chedar i american cheese a koszerny market zamkniety(ale tam to za wszystko sie przeplaca - 7 dolcow za kostke twarogu-czyli 21 zł żart co tu robicale nigdy nie zaawiodlam zglodnialej ekipy i nie zepsulam nawet jablecznika ktory zrobilam 3 raz w zyciu, wyszedl taki jak u mamy jak nie lepszy i nawet sama go jadlam przez 3 dni... a 2 mies nie ruszylam slodkiego(ogolnie nie wchodzi mi kupne... tak pewnie czulam sie w kuchni ze szkoda slow,sama jestem w szoku.nie wiem tez skad mialam sily po 10 h pracy (a czasem nadgodzinach) a weekendy tez niezawsze bylo latwo, czasem tez imprezowy kacale wypasiony obiad z niczego zawsze bylsama stracilam sporo masy ale nadrobie,.niech sie tylko ogarne w tym balaganie. nie mam gdzie chowac ! potrzebuje szafy !

Odp: co dzisiaj na obiad?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Czyli polska twarogiem stoi. A jak nasze polskie piwo? Jak byłem niedawno w Hamburgu to widziałem polskie piwa w wielu sklepach. Ale raczej w tych "tańszych"

zmieniono 1 raz (ostatnio 09 wrz 2011 15:33 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

thegrooba napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Ale numer- ruskich z mozzarellą jeszcze nie robiłam . Ty to masz pomysły .


Wiesz buniu, chcialam miec namiastke czegos polskiego w calym Walmarcie (niby walmart przejmuje teraz sieci Real) nie bylo farmer cheese czyli naszego twarogu- to musialam sobie jakos radzic i zakombinowac wyszlo pysznie do farszu dodalam tez podsmazona cebulke i szczypiorek swiezy. a jako okrasa byla cebulka na masle i boczekpowiem ze dalo sie zjesc i szybko zniknelo. zrobilam chyba ze 100 pierogowobcokrajowcom smakowalo


Z tym ,, naszym ,, twarogiem to zdaje się jest ogólno światowy problem . Moje dziewczyny w Anglii chwalą wszelkie serki na serniki , nawet te śniadaniowe granulowane ale na ruskie , leniwe czy do naleśników czasem chciały by normalnego sera . Muszę im podp[owiedzieć ten pomysł z mozzarellą - niech odsączą ten śniadaniowy i pomieszają z ziemniakami i rozdrobnioną mozzarellą ).


A u nas,tutaj gdzie mieszkamy,to znaczy Londyn-Croydon,w prawie kazdym angielskim wiekszym supermarkecie mozna kupic polski twarog,W polskich sklepach takze

Odp: co dzisiaj na obiad?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Apetycznie u Was

Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
Zaopatrzyłam się w rybki to normalnie jak to u mnie w piątek- rybka :
Dziś ,,Pstrąg koperkowy wersja 2 ,, i ,, Bób z koprem i masłem ,,
obrazek obrazek

Odp: co dzisiaj na obiad?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Zupa borowikowa, szynka w sosie z kiszoną kapustą z grzybami, ziemniaki.
obrazek obrazek
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: co dzisiaj na obiad?

kessik
  • kessik

  • Posty: 3
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ja dziś klasycznie tzn. bez udziwnień duszone żeberka z pure ziemniaczanym lub kaszą jęczmienną a do tego kiszony ogóreczek

Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
thegrooba napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Ale numer- ruskich z mozzarellą jeszcze nie robiłam . Ty to masz pomysły .


Wiesz buniu, chcialam miec namiastke czegos polskiego w calym Walmarcie (niby walmart przejmuje teraz sieci Real) nie bylo farmer cheese czyli naszego twarogu- to musialam sobie jakos radzic i zakombinowac wyszlo pysznie do farszu dodalam tez podsmazona cebulke i szczypiorek swiezy. a jako okrasa byla cebulka na masle i boczekpowiem ze dalo sie zjesc i szybko zniknelo. zrobilam chyba ze 100 pierogowobcokrajowcom smakowalo


Z tym ,, naszym ,, twarogiem to zdaje się jest ogólno światowy problem . Moje dziewczyny w Anglii chwalą wszelkie serki na serniki , nawet te śniadaniowe granulowane ale na ruskie , leniwe czy do naleśników czasem chciały by normalnego sera . Muszę im podp[owiedzieć ten pomysł z mozzarellą - niech odsączą ten śniadaniowy i pomieszają z ziemniakami i rozdrobnioną mozzarellą ).

Odp: co dzisiaj na obiad?

milena123101
U mnie zupka grzybowa i nuggetsy

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Ale numer- ruskich z mozzarellą jeszcze nie robiłam . Ty to masz pomysły .


Wiesz buniu, chcialam miec namiastke czegos polskiego w calym Walmarcie (niby walmart przejmuje teraz sieci Real) nie bylo farmer cheese czyli naszego twarogu- to musialam sobie jakos radzic i zakombinowac wyszlo pysznie do farszu dodalam tez podsmazona cebulke i szczypiorek swiezy. a jako okrasa byla cebulka na masle i boczekpowiem ze dalo sie zjesc i szybko zniknelo. zrobilam chyba ze 100 pierogowobcokrajowcom smakowalo

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?