Co oni jedzą w tych serialach?

Obserwuj wątek

Odp: Co oni jedzą w tych serialach?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z Klanu zapadło mi kiedyś w pamięć, że jedzą dużo zimnych zup, o dziwnej konsystencji - zawsze mnie to irytowało. Albo śniadania, zastawiony stół, a oni ciągle smarują tylko chleb

Odp: Co oni jedzą w tych serialach?

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Przepis na życie jest świetny, dobry i lekki scenariusz i Szyc nawet fajny hi hi

Odp: Co oni jedzą w tych serialach?

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
Tak, masz rację Triss, Przepis na Życie to jeden z moich ulubionych seriali, głównie dlatego, że często są świetne przepisy (np. ostatnio, kiedy Mania zapraszała tego swojego Daniela to śmietana z czekoladą i malinami) A ogółem widzę, że podjadają czasem słodycze i dużo warzyw oraz dużo wody ^.^ Pamiętam, że kiedyś coś było, ale to już było dawno, iż kręcili ich bufet. Mieli jakieś szybkie sandwiche tak, żeby zjeść i wracać do pracy a przecież jedzenie jest takie ważne! i to powolne przeżuwanie jest bardzo ważne!

Odp: Co oni jedzą w tych serialach?

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
Z tego co pamiętam jak oglądałam M jak miłość to tam zwykle tradycyjne pierogi. A jeżeli chodzi o inne, to nie zwróciłam uwagi, jednak jedzenia jest raczej zepchnięte na dalszy plan. Cieszę się, że w Przepisie na życie, gotowanie jest jednym z głównych wątków.

Odp: Co oni jedzą w tych serialach?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
eee nie oglądam seriali .. ale z tego co pamietam .. to nic nie pamietam hihih
nie jedzą zbyt wiele czasem cos tam sie słyszy ale nigdy nic nie widać

Co oni jedzą w tych serialach?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej ho! Tak się właśnie zastanawiamy z Tit, co jedzą serialowe Rysie z Klanu, Brzydule, Majki i inni bohaterowie tasiemców. Czy Wam też się czasami wydaje, że oni w ogóle nie jedzą, a jeśli już, to w drogich knajpach albo sushi?
Nie gotują? W klanie myją rączki przed obiadem, no ale... co na ten obiad? Zapadło Wam coś ciekawego w pamięć?

Odpowiedz na/ edytuj Co oni jedzą w tych serialach?