Concordia Women - warsztaty 10.03.2012

Obserwuj wątek

Odp: Concordia Women - warsztaty 10.03.2012

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Concordia i tak na dzień dobry kojarzy mi się raczej z pechowym statkiem, niż warsztatami

Odp: Concordia Women - warsztaty 10.03.2012

Czy pan/pani kwiatek100 zdaje sobie sprawę, że tego typu informacje handlowe na portalu uzgadnia się albo z redakcją, albo z działem reklamy? My chętnie piszemy o imprezach tego typu ale bardzo nie lubimy, kiedy ktoś uprawia na naszym portalu partyzantkę. Na dzieńdobry nie budzicie mojego zaufania za cwaniactwo.

Concordia Women - warsztaty 10.03.2012

kwiatek100
Concordia Women - warsztaty
Ciało / Umysł / Dusza
Data: 10.03.2012r.
Miejsceoznań

W marcu liczymy się właśnie MY! Znajdź czas dla siebie, przyjrzyj się swojej codzienności, czy jest coś, co chciałabyś zmienić, nauczyć się, o czym można podyskutować? Zapraszamy na cykl Concordia Women, który odbędzie się w ramach Dnia Kobiet w Concordia Design.

Jesteśmy różne, mamy odmienne potrzeby i zainteresowania, dlatego proponujemy Wam spojrzenie na ciało, umysł i duszę z różnych kobiecych perspektyw.

Jeden intensywny dzień tylko dla nas!

Zapraszamy na warsztaty, kiermasz autorskich kolekcji znanych projektantów (ponad 20 wystawców!), Pecha Kucha z udziałem inspirujących kobiet.

Concordia Taste
Warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni Concordia Taste.
Zobacz więcej:
http://www.concordiadesign.pl/eventy/warsztaty/34,1331334000,Concordia+Women+-+warsztaty

Odpowiedz na/ edytuj Concordia Women - warsztaty 10.03.2012