Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

Obserwuj wątek

Odp: Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

Nie eksperymentuj z tiramisu - u mnie się rozpuściło i wyglądało ochydnie.
Dobre będą kabanosy - tylko niezbyt suche, pokrojone w małe kawałki - nic im się nie stanie w upał.
Ja zrobiłam dla swojej córy jeżyki: w duże jabłko owinięte folią wbiłam na wykałaczkach połówkę mozarelli w kulkach i połówkę pomidorka koktajlowego razem, tworząc biało-czerwone kuleczki.
W drugiego jeżyka wbiłam po kostce żółtego sera z kawałkiem zielonego ogórka.
W trzeciego możesz wbić po kawałku papryki (żółtej) i podsuszanej kiełbaski.
I będziesz miała 2 różnokolorowe i bezpieczne jeżyki. pozdrawiam. Tit

Odp: Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
Pizza, frytki ( jesli masz frytkownice ) i lody to nie pracochlonny i lubiany poczestunek. Lody mazesz zastapić semifreddo....bo nawet lekko roztopione sa smaczne a z lodami to wiadomo ( semifreddo znajdziesz w moich przepisach)
Jako nowosć proponuje smażone nitki, spaghetti sojowe( albo ryzowe) chinskie posypane cukrem pudrem ......albo solone.
Ulubioną zabawą dzieciakow to było przywiązanie im małego , nadmuchanego balonika do łydki ( tasiemka powinna miec przynajmniej 20 cm) Dzieci na danny znak przydeptywały sobie nawzajem baloniki a wygrywal ten co z nienaruszonym balonikiem wytrwał do konca.....swietna zabawa - jesli urodziny organizujesz w ogrodze lub parku.

Odp: Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

caroline1983
Myślę że na balu dla dzieci zupe mozesz spokojnie pominąć.

Odp: Odp: Odp: Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

Marika_1961
cherry napisał(a):

Dziękuję a czy w taki upał warto gotować dzieciakom zupę? A może jakiś chłodnik, tylko czy dzieci lubią chłodniki... pewnie lubia tylko te owocowe, a nie chcialabym tez przesłodzić

Moja wnusia ma 8 lat i jak ona odprawiala urodziny to kupilismy wszystkie skladniki jakie sa poczebne na pizze i zrobilismy ja razem z dzieciakami,dzieci mialy radoche a i ze smakiem wszystko zjedli bo zrobili ja sami...Kinderball wiec mysle ze mieszkasz tu w niemczech z tego co ja zaobserwowalam to dzieci tu raczej jedza frytki bratwurst i pizza

Odp: Odp: Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Dziękuję a czy w taki upał warto gotować dzieciakom zupę? A może jakiś chłodnik, tylko czy dzieci lubią chłodniki... pewnie lubia tylko te owocowe, a nie chcialabym tez przesłodzić

Odp: Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

caroline1983
Zerknij tutaj : http://forum.gotujmy.pl/impreza-dziecieca---propozycje,watek,99588.html
Tit kiedys miała podobny problem wiec moze znajdziesz tam cos co moze Ci sie przydać

Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej hej. Tak przeglądam całą te galerię przepisów aż zgłupiałam. Tyle smakowitych rzeczy, a ja nie wiem co wybrać - w przyszłym tygodniu czeka mnie taki powiedzmy sobie "kinderbal" - muszę przygotowac coś fajnego dla dzieciaków, tylko niech się nie rozpłynie i nie roztopi w takich upałach :/

Może podpowiecie mi, jako bardziej doświadczeni, na pewno niejedno przyjęcie dla maluchów macie już za sobą - jakie menu moge skompletować na taką okazję.

Jestem w kropce, bo żadnego doświadczenia na polu dzieciecych imprez niestety nie posiadam

Odpowiedz na/ edytuj Coś wyjątkowego na urodziny - pomocy :)