Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś

cherry napisał(a):

Smakosz - gdyby była prostsza droga zapraszania znajomych, zapewne taka procedura byłaby dla wszystkich użytkowników. Nie ma "innych" ukrytych sposobów na skuteczne zaproszenie znajomego - jeśli chcesz otrzymać punkty, niestety musisz się troszkę "pomęczyć" (Ty i ta osoba, ponieważ otrzymasz punkty za zaproszenie dopiero wtedy, gdy ten nowy użytkownik doda 5 przepisów).

"W życiu nie ma nic za darmo..."

Mam nadzieję, że już wszystko wyjaśniłam

Odp: Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Smakosz - gdyby była prostsza droga zapraszania znajomych, zapewne taka procedura byłaby dla wszystkich użytkowników. Nie ma "innych" ukrytych sposobów na skuteczne zaproszenie znajomego - jeśli chcesz otrzymać punkty, niestety musisz się troszkę "pomęczyć" (Ty i ta osoba, ponieważ otrzymasz punkty za zaproszenie dopiero wtedy, gdy ten nowy użytkownik doda 5 przepisów).

"W życiu nie ma nic za darmo..."

Mam nadzieję, że już wszystko wyjaśniłam

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 gru 2011 08:42 przez cherry)

Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?"

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Z tego co ja wiem to nie ma tu nic do roztrząsania - jeśli chcesz punkty to trzeba iść oficjalną drogą - przez zakładkę, inaczej jak tylko podasz linka to punktów nie ma.

Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?"

Mam mnóstwo znajomych których bym chciała zaprosić ale życie nauczyło mnie że w życiu nie ma nic za darmo i też chciałabym chociaż te punkty mieć.Nie mam nic osobiście do Cherry ale tj.pisałam oczekuję odpowiedzi na moje pytanie.Nie lubię roztrząsania jednego pytania na tysiąc kawałków a tak się właśnie robi.Dobranoc

Odp: Odp: : Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "za

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
smakosz 1988 napisał(a):

Netka napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

To da się czy nie? może wypowie się osoba która sporo czasu już jest tutaj.Będę wdzięczna.

Smakosz,nie chcę sie za bardzo wtrącać ale osoba która Ci odpowiedziała jest tutaj bardzo długo i wie co mówi.Ja też jestem tego samego zdania,chcesz punkty to się pomęcz(choć nie jestem pewna czy to takie męczące: D) a jak chcesz polecić ten portal bo Ci się tutaj podoba to wstaw linka na nk.pl na przykład

Masz rację Netka nie wtrącaj się.Oczekuję konkretnej odpowiedzi a nie prawienia morałów.pozdrawiam

Ależ ja Ci wcale nie prawię morałów: P

Odp: : Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś

Netka napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

To da się czy nie? może wypowie się osoba która sporo czasu już jest tutaj.Będę wdzięczna.

Smakosz,nie chcę sie za bardzo wtrącać ale osoba która Ci odpowiedziała jest tutaj bardzo długo i wie co mówi.Ja też jestem tego samego zdania,chcesz punkty to się pomęcz(choć nie jestem pewna czy to takie męczące: D) a jak chcesz polecić ten portal bo Ci się tutaj podoba to wstaw linka na nk.pl na przykład

Masz rację Netka nie wtrącaj się.Oczekuję konkretnej odpowiedzi a nie prawienia morałów.pozdrawiam

Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?"

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Zawsze można podać linka w adresie, należy go skopiować i następnie wpisać np. w email i gotowe...

np. http://forum.gotujmy.pl/-czy-da-sie-zaprosic-znajomych-inaczej-niz-przez-zakladke-zapros----,watek,190241.html

Odp: : Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
smakosz 1988 napisał(a):

To da się czy nie? może wypowie się osoba która sporo czasu już jest tutaj.Będę wdzięczna.

Smakosz,nie chcę sie za bardzo wtrącać ale osoba która Ci odpowiedziała jest tutaj bardzo długo i wie co mówi.Ja też jestem tego samego zdania,chcesz punkty to się pomęcz(choć nie jestem pewna czy to takie męczące: D) a jak chcesz polecić ten portal bo Ci się tutaj podoba to wstaw linka na nk.pl na przykład

: Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?"

To da się czy nie? może wypowie się osoba która sporo czasu już jest tutaj.Będę wdzięczna.

Odp: Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?

cherry napisał(a):

Smakosz - męczące dla kogo? Jeśli zbyt dużo czasu kosztuje Cię zapraszanie kogoś, to zawsze ta osoba może się indywidualnie zarejestrować na stronie - bez procedury zapraszania. Jeśli oczywiście ma na to ochotę.

Oj ja tylko wyraziłam swoje zdanie to po pierwsze,a po drugie zadałam konkretne pytanie na które oczekuję konkretnej odpowiedzi a nie ruszanie mojego sumienia Cherry.

Odpowiedz na/ edytuj Czy da się zaprosić znajomych inaczej niż przez zakładkę "zaproś ...?"