Czy świeże soki mogą szkodzić?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Czy świeże soki mogą szkodzić?

rozwodka01
Tak pewnie, słomką i może po każdym wypitej szklance niteczki dentystyczne i szuru buru hihi

Odp: Odp: Odp: Odp: Czy świeże soki mogą szkodzić?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
moja mama pije kawę przez słomkę żeby nie brudzić zębów, pewnie z sokami też tak można żeby nie niszczyć szkliwa

Odp: Odp: Odp: Czy świeże soki mogą szkodzić?

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Dutkiewicz napisał(a):

... a najstarszy dziadek w polsce smieje sie do kamery bo ma 112 lat i jedzie na samy mleku i chlebie.)

)) usmialam sie serdecznie, to prawda...!

Odp: Odp: Czy świeże soki mogą szkodzić?

Dutkiewicz
A co nie szkodzi na zdrowie ?
Co roku dochodzi lista z nowinkami jak to naukowcy odkryli ze picie mleka jest złe dla zdrowia, pozniej że dobre, a najstarszy dziadek w polsce smieje sie do kamery bo ma 112 lat i jedzie na samy mleku i chlebie.

ps dodam ze miał zeby wiec moze mleko zamiast soku

Odp: Czy świeże soki mogą szkodzić?

Doda
  • Doda

  • Posty: 21
  • Przepisy: 97
  • Artykuły: 0
sugimoto napisał(a):

Bardzo lubię świeże soki, szczególnie takie przecierowe, mętne. Coś jednak przeczytałam ostatnio w jednym z babskich czasopism - ze picie takich soków szkodzi na szkliwo zębów.... Wiecie może coś na ten temat?

Hej,

Nie wszystki soków, ale niektore rzeczywiscie dzialaja na strukture szkliwa i zmiekczaja je. Takie soki powinno sie pic rozcienczone, np. jest to sok z granatow.

dodka

Czy świeże soki mogą szkodzić?

sugimoto
  • sugimoto

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo lubię świeże soki, szczególnie takie przecierowe, mętne. Coś jednak przeczytałam ostatnio w jednym z babskich czasopism - ze picie takich soków szkodzi na szkliwo zębów.... Wiecie może coś na ten temat?

Odpowiedz na/ edytuj Czy świeże soki mogą szkodzić?