Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

Obserwuj wątek

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

astromero
  • astromero

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tak tak, smak wody różni się od smaku zwykłej kranówki, potwierdzam

Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

cookie_girl
Wg mnie na prezenty nigdy nie jest za późno zwłaszcza te, dobrze przemyślane. Zapomniałam podzielić się informacją, że ja także zainwestowałam w filtr tej firmy, tylko że narurowy - i równiez jestem zadowolona. Smak wody poprawił się i tak się już przyzwyczaiłam do smaku filtrowanej wody z kranu, że chyba już nie mogłabym obyć się bez filtra.

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

astromero
  • astromero

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Filtr sprawuje się bardzo dobrze, kupiłem sobie taki w ramach prezentu gwiazdkowego (za stary jestem żeby od rodziców dostawać ). Woda jest klarowna, odkamieniona i naturalnie zdrowsza. Polecam każdemu taki gadżet

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

cookie_girl
Tak, są na stronie www.dafi.pl Z tego, co patrzyłam, to mają taki filtr dzbankowy o pojemności 4 l - chyba familijny. Pozdrawiam

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

astromero
  • astromero

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ok, czyli jakby nie patrzeć taki dzbanek z filtrem o pojemności prawie 4l wystarczy na intensywne używanie w kilka osób. Można je kupić gdzieś przez internet?

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

SuperLilka
No to trafiłeś na takie tyci tyci. Ja to widziałam nawet takie o pojemności 3,7l, czyli całkiem spore.

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

astromero
  • astromero

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A jakie są pojemności filtrów dzbankowych? Widziałem tylko takie 1,5l, są w sprzedaży także większe?

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

SuperLilka
Co jak co, ale filtr narurowy to duża wygoda. Wymiana filtra co pół roku (u mnie troszkę wcześniej bo widocznie mam bardo zanieczyszczoną wodę), a finansowo się tego nie odczuje (przy tak małej częstotliwości zmiany.

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

cookie_girl
Z tego, co na razie patrzyłam na stronę Dafi ceny w wkładach na filtry narurowe są już od 9 zł - w filtrach polipropylenowych. Inne wkłady są już nieco droższe od 20 ileś zł do 61 zł. I jest informacja przy tych filtrach polipropylenowych, że należy je wymieniać nie rzadziej niż 6 m-cy, czyli prawdopodobnie wystarczają na tyle czasu, chyba że woda jest bardzo zanieczyszczona i nieco szybciej się zużywają.
Zgadzam się z Tobą, astromero, że to chyba rzeczywiście bardziej opłacalna i przyszłościowa decyzja. I pewnie niedługo je zakupię, to Wam napiszę swoją opinię jak to działa

Odp: Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?

astromero
  • astromero

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W takim razie wygląda na to, że filtr narurowy to bardziej opłacalna i przyszłościowa decyzja, prawda? Zastanawia mnie tylko koszt utrzymania takiego cacka.

Odpowiedz na/ edytuj Czy woda mineralna nadaje się do gotowania w czajniku elektrycznym?