deski do krojenia chleba

Obserwuj wątek

Odp: deski do krojenia chleba

Ania890
  • Ania890

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kiedyś kupiłam bardzo fajną deskę do krojenia z tego sklepu (usunięte przez moderatora) Swoją drogą mają bardzo fajne akcesoria, trochę w nowoczesnym klimacie połączone z nutką tradycji

Odp: deski do krojenia chleba

olablok
  • olablok

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam deski producenta wood-idea.pl i mega zadowolona. Solidne wykonanie, dzięki czemu służą mi już bardzo długo. Polecam.

Odp: deski do krojenia chleba

WinaImport_pl
Dla mnie osobiście deska do krojenia chleba powinna być przede wszystkim solidna i wytrzymała. Fajnie jeżeli ma oryginalny wzór,ale ni eto będzie tutaj najważniejsze podczas jej wyboru.

Odp: deski do krojenia chleba

jalapeno
  • jalapeno

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
bardzo ciekawy pomysł z tymi różnymi deskami, muszę go wprowadzić u siebie w domu !

Odp: deski do krojenia chleba

domowa
  • domowa

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a ja wam polecam moje rozwiązanie, kupiłam sobie taki zestaw desek http://www.dobregarnki.pl/product/show/410154/naczynie-kuchenne-deska-do-krojenia-z-bambusa-5-czesci-40x34x4-5cm-naczynia-kuchenne-berghoff-akcesoria-kuchenne i każdy kolor przeznaczyłam do różnego rodzaju żywności i teraz nie musze się martwić,że mięso kroiłam na tej co warzywa itd. Poza tym zajmuje malutko miejsca,bo wszystkie chowają się do jednej

Odp: deski do krojenia chleba

Cukrownica1
Ja mam od kilku lat drewnianą z drewna bambusowego - super twarda i też taka trochę fikuśna

Odp: deski do krojenia chleba

Gastrosklep.pl
Faktycznie bardzo oryginalna,nigdy takiej nie miałam,zawsze tylko jednolite kolory Gratuluje udanego zakupu ,ważne że jest ona drewniana wiec będzie też solidna na lata.

Odp: deski do krojenia chleba

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ciekawa, wygląda na porządną. Drewniane deski są trwałe. Ta Twoja ma fajny wzór, niby nic, a wyróżnia ją spośród innych desek :-)
My ostatnio kupiliśmy sobie deski do podawania bagietki z miejscem na nóż. Bardzo fajna, teraz planujemy kupić specjalną na sery. Taki zestaw przyda się na francuskie wieczorki ;-) Widziałem takie po których można pisać kredą i na przykład podpisywać sery :-D
obrazek

Odp: deski do krojenia chleba

Comarchewka
Drewniana najlepsza Teraz ją zaimpregnować oliwą i pamiętać by raz na jakiś czas umyć sodą z dodatkiem cytryny, zawsze po krojeniu surowego mięsa.

Odp: deski do krojenia chleba

k.tyczynski
Fajna, dobrze, że nie szklana, jak w pewnym programie, w którym pani kroi niezgrabnie na szklanej desce

Odpowiedz na/ edytuj deski do krojenia chleba