do "martaja"

Obserwuj wątek

Odp: do "martaja"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
dostałam kolejną wiadomość od "martaja"...

Co prawda nie wycofuje swojego oskarżenia, ale pisze, że zachowała się niestosownie bo była zdenerwowana więc przyjmuję to jako pewnego rodzaju odwołanie go i uważam sprawę za zamkniętą. Przynajmniej do czasu kolejnych takich oskarżeń bo pojawiają się co jakiś czas, szczególnie gdy nadepnę komuś na odcisk...

Odp: Odp: do "martaja"

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
luna19 napisał(a):

ech ... to i ja musze miec sie na bacznosci wlasnie w "Chwili dla ciebie" opublikowali mi kolejny przepis tez pod imieniem i nazwiskiem ...


Gratulacje, kiedyś mama i babcia kupowały "Chwilę"

Odp: Odp: do "martaja"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Luna, pilnuj się! i gratulacje!

Odp: do "martaja"

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ech ... to i ja musze miec sie na bacznosci wlasnie w "Chwili dla ciebie" opublikowali mi kolejny przepis tez pod imieniem i nazwiskiem ...

Odp: do "martaja"

Usmialam sie z tych bezsensownych oskarzen.A na powaznie to mysle ze matraja milczy bo zorientowala sie ze walnela glupote albo chciala dokuczyc i wywolac ostra dyskusje.Jesli ma cywilna odwage to powinna sprawe wyjasnic.

Odp: Odp: Odp: Odp: do "martaja"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tit, być może, ale dlaczego użytkownik nie przedstawi swoich "dowodów"i milczy?
Ja nie chcę żeby mnie przepraszał - zależy mi tylko na wyjaśnieniu sprawy.

Odp: Odp: Odp: do "martaja"

Pewnie chodziło o twoje przepisy z dodatku do gazety wyborczej. Tam byłaś pod imieniem i nazwiskiem, a nie jako Pyza

Odp: Odp: do "martaja"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
przynajmniej kilkanaście moich przepisów ukazało się drukiem z różnych publikacjach, ale może jest jeszcze coś o czym nie wiem?
Niestety, "martaja" zamilkła...czyżby jednak nie miała nic do przedstawienia?

zmieniono 1 raz (ostatnio 09 sty 2011 21:38 przez Pyza)

Odp: do "martaja"

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
a może dawałaś jakiś swój przepis do gazety a teraz trafiłaś na zazdrośnika że tobie się udało a jemu nie

do "martaja"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Użytkownik "martaja" oskarżył mnie w wiadomości prywatnej o to, że ściągam przepisy z gazet. Ponieważ obieram to jako obraźliwe pomówienie więc żądam dowodów w postaci podania tytułu, numeru gazety i zdjęcia albo skanu strony z przepisem, który sobie rzekomo przywłaszczyłam.
I robię to tutaj, na forum, bo nie boję się wyników tej konfrontacji - nie wszyscy są tacy jak Ty, martaja, i nie sądź innych według siebie!

zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 11:01 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj do "martaja"