Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Pamietam, czasy, kiedy moi rodzice musieli sprowadzac z drugiego konca szczepionke wartosci jednej, wysokiej pensji miesiecznej. Nikt nam wtedy nie pomagal, poza siostrami zakonnymi, ktore udzielaly cennych informacji. Wydaje sie, ze i dzisiaj ludzie nie sa skorzy do roznego rodzaju datków na cele charytatywne, ale jest lepiej niz bylo. Mozna pozyskac sponsorów, ale potrzebna jest determinacja i troche dobrej woli, darczyncy

Odp: Odp: Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Sarenka napisał(a):

To bardzo szlachetne Termar. Duzy bukiet dla Ciebie za to co zrobilas, jestem pod duzym wrazeniem. Niewiele znam osob, (jezeli w ogole jest ktos taki), ktorzy zdecydowaliby sie na taki krok, w dzisiejszych czasach, kazdemu pieniazkow wciaz brakuje. Sama mam w bliskiej rodzine osobe bardzo specjalnej troski, a moja mama dziala w stowarzyszeniu na rzecz osob niepelnosprawnych. Wzruszajacy gest, podziwiam



Wiem co to znaczy, gdy dziecko jest chore i nie można nic zrobić, bo nie ma pieniędzy. Moje wnuki bliźniaki są też dziećmi specjalnej troski. W wieku 2 tygodni przeszły operacje...

Odp: Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
To bardzo szlachetne Termar. Duzy bukiet dla Ciebie za to co zrobilas, jestem pod duzym wrazeniem. Niewiele znam osob, (jezeli w ogole jest ktos taki), ktorzy zdecydowaliby sie na taki krok, w dzisiejszych czasach, kazdemu pieniazkow wciaz brakuje. Sama mam w bliskiej rodzine osobe bardzo specjalnej troski, a moja mama dziala w stowarzyszeniu na rzecz osob niepelnosprawnych. Wzruszajacy gest, podziwiam
obrazek

Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Termar nie przejmuj sie ,Ci "krzykliwi" to tylko sami sie osmieszaja bo to jak w kabarecie nalezy sie "temu przeciwstawiac silom i godnosciom osobistom"
(Sama znasz swoja wartosc i nikomu niczego nie musisz udowadniac)

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 paź 2009 07:35 przez tokijka)

Odp: Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Glumanda napisał(a):

Termar napisał(a):

w Speawie nagradzania

Termar, przeciez mozna edytowac wpisy na forum

Rowniez i ja, tylko z przyczyn iz gotowanie sprawia mi radosc.. rezygnuje z nagrod rzeczowych




Dzięki, edytowałam i poprawiłam...
Pomału rozgryzam ten serwis....

Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
A gdyby rzeczywiście zależało mi na nagrodach to wybrałabym inny portal, gdzie są inne nagrody..A jeśli chodzi o nagrody...... no cóż zdobyłam ich niemało.
Rzeczowe nagrody, takie jak mikser, blendery (Boscha i Moulineksu) krajalnicę i inne a w tym i książki trudno jest komuś przekazać, więc oddałam córce na nowe mieszkanie.
A ostatnią nagrodę, której jeszcze nie otrzymałam, bo otrzymam ją po ukazaniu się gazety z moim przepisem, czyli po 22 października , tj. 555 zł przekazałam na fundację dzieci chorych... gdy tylko dowiedziałam się, że mam taką nagrodę otrzymać...
więc dlaczego miałabym walczyć tutaj o kubeczek


zmieniono 1 raz (ostatnio 15 paź 2009 21:05 przez Termar)

Odp: Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Babciagramolka napisał(a):

Temar- jeśli się nie mylę to chodzi Ci o to ,że masz podobny problem jak ja .Głupio jest pojawić się na stronie z zapasem przepisów i raptem przeskakiwać wszystkich w rankingu .
Myślę ,że jak poprosisz moderatorów o czasowe wyłączenie z rankingu tak jak ja to zrobiłam to powinni się przychylić do prośby .Wstawimy wszystkie przepisy które mamy zebrane to zgłosimy to moderatorom .
Wcale Ci się nie dziwię że się denerwujesz - ja byłam zestresowana strasznie - teraz mam luz - mogę spokojnie dodawać przepisy .A jak już skończę to z przyjemnością wystartuje w jakimś konkursie .

Teraz sie dopiero doczytałam czemu Temar napisała to co napisała .Trzymaj się tamto nie jest zdaniem wszystkich.

Dziękuję za poparcie.

Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Babciagramolka
Temar- jeśli się nie mylę to chodzi Ci o to ,że masz podobny problem jak ja .Głupio jest pojawić się na stronie z zapasem przepisów i raptem przeskakiwać wszystkich w rankingu .
Myślę ,że jak poprosisz moderatorów o czasowe wyłączenie z rankingu tak jak ja to zrobiłam to powinni się przychylić do prośby .Wstawimy wszystkie przepisy które mamy zebrane to zgłosimy to moderatorom .
Wcale Ci się nie dziwię że się denerwujesz - ja byłam zestresowana strasznie - teraz mam luz - mogę spokojnie dodawać przepisy .A jak już skończę to z przyjemnością wystartuje w jakimś konkursie .

Teraz sie dopiero doczytałam czemu Temar napisała to co napisała .Trzymaj się tamto nie jest zdaniem wszystkich.


zmieniono 1 raz (ostatnio 15 paź 2009 20:09 przez Babciagramolka)

Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Termar napisał(a):

w Speawie nagradzania

Termar, przeciez mozna edytowac wpisy na forum

Rowniez i ja, tylko z przyczyn iz gotowanie sprawia mi radosc.. rezygnuje z nagrod rzeczowych

Odp: Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3

Informuję wszystkich użytkowników tego portalu, osób zainteresowanych, a szczególnie osoby przyznające nagrody..iż ja jestem tutaj dla samej satysfakcji i możności podzielenia się przepisami, podzielenia się radą, a czasem doświadczeniem, a nie dla nagrody..
Dlatego jeśli zaistnieje podkreślam ZAISTNIEJE taka sytuacja, że zasłużę na nagrodę - firmowy kubeczek.lub coś innego. to proszę odstąpić go innej osobie, osobie której bardzo na nim zależy...Ja już teraz zrzekam się jej, gdyż nie przyszłam tu dla nagrody
Z poważaniem. Termar
obrazek obrazek


zmieniono 3 razy (ostatnio 15 paź 2009 22:28 przez Termar)

Odpowiedz na/ edytuj Do właścicieli lub moderatorów serwisu Gotujmy.pl