dobre jedzenie

Obserwuj wątek

Odp: dobre jedzenie

Ala Sosna
  • Ala Sosna

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobre jedzonko jest z cateringu firmowego polskiobiad.pl nie tylko serwuje jedzenie z dowozem dla przedsiębiorstw, ale także posiada salę dla 10 osób na kameralne spotkania z pełną obsługą. Warto wcześniej zaklepać wolny termin. Catering firmowy na Energetyków 23 w Lublinie, kontakt 787 604 606

Polecanko!

Odp: dobre jedzenie

lasije4813@yks247.co
Bubbles Warszawa - to nie tylko dobre ale najlepsze jedzenie! Sprawdźcie sami

Odp: dobre jedzenie

PawełŚ
  • PawełŚ

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam zajrzeć na szybki obiad, duży wybór, szybka i miła obsługa. Pizza bardzo dobra, adekwatna do ceny

Odp: Odp: dobre jedzenie

KarolciaK
  • KarolciaK

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tak, zgadzam się. Byłam w pizzeri na Targówku i od wejścia poczułam ten włoski klimat a pizza którą zamówiłam tylko to potwierdziła.

Odp: dobre jedzenie

MDoma
  • MDoma

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobrze i szybko można zjeść w pizzerii San Giovanni na Warszawskiej Białołęce. Mają mega dobre makarony i duże porcje. Polecam

Odp: dobre jedzenie

Karol Kubiś
Jak macie ochotę na dobry makaron to polecam pizzerię San Giovanni, mają bardzo dobre sosy i spory wybór, do tego oczywiście jest mnóstwo pizz do wyboru i przystępne ceny. Maja lokalizacje w wielu dzielnicach Warszawy

Odp: dobre jedzenie

Karolina Lis
A ja polecam pizzerię San Giovanni, mają dużo lokalizacji w Warszawie i w każdej jest fajny włoski klimat. Pizza bardzo dobra, dużo świeżych dodatków i duży wybór, mają też makarony i sałatki ale nie miałam okazji próbować. Polecam

Odp: dobre jedzenie

goretex888
Jasne! Mam nawet swojego faworyta, oczywiście mowa o Restauracji Jedyna . Perfekcyjny smak w połączeniu z szerokim wyborem potraw potrafią poprawić humor - i zapełnić żołądek.

Odp: dobre jedzenie

koto.kim@interia.pl
Znam Catering Margaret Wrocław. Świetne miejsce. Można sobie bardzo dobrze pojeść

dobre jedzenie

ula90
  • ula90

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli kochacie jeść tak jak ja ale nie zawsze jest na to czas to warto jest zajrzeć i zamówić od Margaret Wroclaw, pyszne jedzenie i do tego domowe co każdy lubi

Odpowiedz na/ edytuj dobre jedzenie