Domek z piernika

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Domek z piernika

ciasteczka
Moje domki zrobione Czekają na szkolne wigilie Do piątku zmiękną  

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Domek z piernika

ciasteczka
misia5 napisał(a):

Części do zrobienia domku wykonane Myślałam, że oszaleję przy ich wycinaniu Najmłodsza pociecha strasznie chciała pomóc. Było wiele śmiechu, a gdzie tam do końca tworzenia  


Szybka jesteś Ja dopiero w sobotę się za nie zabiorę. Co do pomocy dzieci masz 100% racji Masa śmiechu i radochy, ale sprzątania 4 razy tyle co zwykle

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Domek z piernika

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Części do zrobienia domku wykonane Myślałam, że oszaleję przy ich wycinaniu Najmłodsza pociecha strasznie chciała pomóc. Było wiele śmiechu, a gdzie tam do końca tworzenia  

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Domek z piernika

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

To ja poproszę o jeden Talentu w tym zakresie zero A dekoracja byłaby piękna Może gdzieś taki domek kupię. Żona się ucieszy


Zapraszam do nas W tym roku robię kilka takich domków, bo dzieciaki do szkoły chciały zabrać na klasową wigilię. Muszę je zrobić w weekend, żeby do wigilii im zmiękły i mogły zniknąć sprawiając radość dzieciakom

Odp: Odp: Odp: Odp: Domek z piernika

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To ja poproszę o jeden Talentu w tym zakresie zero A dekoracja byłaby piękna Może gdzieś taki domek kupię. Żona się ucieszy

Odp: Odp: Odp: Domek z piernika

mocsłodkości
Hmmm. Zatem nie zostaje mi nic innego jak wymyślić taki właśnie szablon. Przetestuję na tekturze, żeby się dzieci nie zawiodły  

Odp: Odp: Domek z piernika

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Moje dziewczynki od dwóch lat proszą o taki domek. Tylko czasu mi brakuje i tak nam z tym domkiem schodzi Może w tym roku jakiś zaprojektujemy i wykonamy  

Odp: Domek z piernika

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

Skąd bierzecie szablony na domki z piernika? Sami je robicie czy może ściągacie z internetu?


Ja jakiś czas temu kupiłam gazetkę i tam była forma do robienia domku z piernika. Od tego czasu tylko z niej korzystam

Odp: Domek z piernika

ciasteczka
Ja w zeszłym roku robiłam szablon sama. Była z tym niezła zabawa W tym roku też zrobię sama szablon. Nie wiem jeszcze jaki, ale pewnie będę improwizować  

Domek z piernika

mocsłodkości
Skąd bierzecie szablony na domki z piernika? Sami je robicie czy może ściągacie z internetu?

Odpowiedz na/ edytuj Domek z piernika