Domowe wyroby

Obserwuj wątek

Odp: Domowe wyroby

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
U mnie w domu niestety domowych wyrobów mięsnych brak;(;( ale na szczęście kiedy jedziemy do teściów i rodzinnego miasteczka mojego męża to tam się obkupujemy najlepszymi swojskimi kiełbaskami, wędlinami jakie jadłam
Szwagierka robi też sama kiszkę kartoflaną a to jest miodzio z chrzanem ze śmietanką po prostu niebo w gębie

Odp: Odp: Domowe wyroby

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

ta szyneczka świeża i pachnąca, boczuś wędzony i pieczony a do tego paszteciki pieczony i zwykły, salceson i kaszaneczka i mięsko, wątróbka jest z nowego mięska

A gdzie zdjęcia tych specjałów?!

Odp: Domowe wyroby

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ta szyneczka świeża i pachnąca, boczuś wędzony i pieczony a do tego paszteciki pieczony i zwykły, salceson i kaszaneczka i mięsko, wątróbka jest z nowego mięska

Odp: Odp: Domowe wyroby

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Natala1210 napisał(a):

Dziewczyny czy wy serca nie macie,takie wspaniałości pokazywać.Jak ja Wam takich domowych wyrobów zazdroszczę!

Mówię Ci, one się po prostu nad nami znęcają!

Odp: Domowe wyroby

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Dziewczyny czy wy serca nie macie,takie wspaniałości pokazywać.Jak ja Wam takich domowych wyrobów zazdroszczę!

Odp: Domowe wyroby

annaherda26
U nas jest również domowa kaszaneczka, pasztecik, salcesonik, liberka,kiełbaska,szyneczka,boczek i wędzimy również żeberka.Super sprawa!Nie ma to co swoje wyroby

Odp: Odp: Domowe wyroby

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
zgadzam się....

Odp: Domowe wyroby

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
mmmmmmmm ten zapach a smak po prostu pychotka

Odp: Odp: Odp: Odp: Domowe wyroby

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mirkakropka napisał(a):

Henia napisał(a):

mirkakropka napisał(a):

U nas też takowe są i jeszcze pasztety i szyneczki z własnej wędzarni.

Możesz podać adres i informację kiedy nikogo nie ma w domu? Nie mam wędzarni. Wyroby mogę zrobić, bo umiem, ale bez wędzenia, to już nie to.

Heniu w domu zawsze Babcia jest. jest już starszą osobą i nigdzie nie daje się wyciągnąć. Śmiejemy się,że to nasza ochrona

Trzeba by pomyśleć, jak wywabić Twoją Babcię na 15 min z domu! Zapach domowych wędzonek rozum mi odbiera!

Odp: Odp: Odp: Domowe wyroby

mirkakropka
Henia napisał(a):

mirkakropka napisał(a):

U nas też takowe są i jeszcze pasztety i szyneczki z własnej wędzarni.

Możesz podać adres i informację kiedy nikogo nie ma w domu? Nie mam wędzarni. Wyroby mogę zrobić, bo umiem, ale bez wędzenia, to już nie to.

Heniu w domu zawsze Babcia jest. jest już starszą osobą i nigdzie nie daje się wyciągnąć. Śmiejemy się,że to nasza ochrona

Odpowiedz na/ edytuj Domowe wyroby