Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

Obserwuj wątek

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

lasije4813@yks247.co
Najlepiej! Nie ma to jak podarować czas spędzony razem bliskim! Bubbles Warszawa przygotowało nawet specjalną ofertę na ten wyjątkowy czas - sprawdźcie!

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

majeczkowa
Dzięki wszystkim za odpowiedzi wnuczków i babć akurat jestem 30 letnią wnuczką więc tak trochę za późno na laurki i rysunki . Poszliśmy jednak do naszej restauracji Olive Garden. łatwo nie było tak jak myślałam na początku dziadek trochę marudził , ale jak już byli na miejscu to nawet im się spodobało wytłumaczyłam im, że raz na jakiś czas to mus wyjść Z babcią było łatwiej bo lubi zjeść, szczególnie jakieś nowe rzeczy, jak jej opowiadam, że byłam gdzieś na urodzinach lub weselu to pierwsze pytaniem jest - a co było do jedzenia

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
a ja.. dziś zrobię ajerkoniak domowej roboty dla dziadków - babcia często wspominała, że kiedyś sama taki robiła i może jakieś ciasteczka do tego geriavit z apteki
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 sty 2013 18:11 przez MP3-ka)

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

kuchareczka1
Ja do swoich dziadków dzwonię z życzeniami,bo mam daleko,a moje dzieci dla swoich dziadków robia laurki,kwiatki z bibułki i dadzą ulubiona kawę i herbatę.

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

fooosy
  • fooosy

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przeczytałam gdzieś wczoraj, że Ganesh na dzień Babci i Dziadka w poniedziałek i wtorek we wszystkich swoich lokalach ma dla seniorów darmowe poczęstunki, także może warto się tam wybrać... Może być fajnie

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

Sathi napisał(a):

Cóż ja dziadków już nie mam... Muszę znaleźć jednak chwilę i wpaść w odwiedziny na cmentarz.

Natomiast dziadków ma mój trzylatek... Hm, do plastycznych rzeczy coś cieżko go zagonić, namówić. Więc z laurką krucho. Jeśli cokolwiek kupić - to wiadomo, że to w sumie od nas rodziców też będzie. Piosenkę bym go nauczyła, bo kocha śpiewać, ale ostatnio ma manię, że eksperymentuje i wszystko wyśpiewuje po swojemu. I pewniakiem i tu by z premedytacją to i owo poprzekręcał. I teraz myślę co i jak tu zrobić...


Daj mu farby i kartki papieru Niech przy Tobie pomaluje swoje rączki farbami i odbije je na papierze Ty pod spodem napiszesz od kogo, dla kogo i z jakiej okazji Dziecko zobaczy, że można fajnie się pobrudzić i swoje arcydzieło komuś podarować

To pomysł niezły, ale już kiedyś wykorzystany...
Bal w przedszkolu fajna rzecz... mój na razie nie chodzi z powodów zdrowotnych. Ale tak czy siak jedni dziadkowie nie mogli by przyjść bo mieszkają za daleko...

Tak myślę, może uda mi się jednak go nagrać, aby coś dla nich zaśpiewał.

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
A u mojego Kamilka dodatkowo w szkole jest uroczystość dla Babć i Dziadków i dzieciaki będą miały występ z tej okazji. Tak więc dla Dziadków też myślę będzie fajne przeżycie.

Odp: Odp: Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Sathi napisał(a):

Cóż ja dziadków już nie mam... Muszę znaleźć jednak chwilę i wpaść w odwiedziny na cmentarz.

Natomiast dziadków ma mój trzylatek... Hm, do plastycznych rzeczy coś cieżko go zagonić, namówić. Więc z laurką krucho. Jeśli cokolwiek kupić - to wiadomo, że to w sumie od nas rodziców też będzie. Piosenkę bym go nauczyła, bo kocha śpiewać, ale ostatnio ma manię, że eksperymentuje i wszystko wyśpiewuje po swojemu. I pewniakiem i tu by z premedytacją to i owo poprzekręcał. I teraz myślę co i jak tu zrobić...


Daj mu farby i kartki papieru Niech przy Tobie pomaluje swoje rączki farbami i odbije je na papierze Ty pod spodem napiszesz od kogo, dla kogo i z jakiej okazji Dziecko zobaczy, że można fajnie się pobrudzić i swoje arcydzieło komuś podarować

Odp: Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Cóż ja dziadków już nie mam... Muszę znaleźć jednak chwilę i wpaść w odwiedziny na cmentarz.

Natomiast dziadków ma mój trzylatek... Hm, do plastycznych rzeczy coś cieżko go zagonić, namówić. Więc z laurką krucho. Jeśli cokolwiek kupić - to wiadomo, że to w sumie od nas rodziców też będzie. Piosenkę bym go nauczyła, bo kocha śpiewać, ale ostatnio ma manię, że eksperymentuje i wszystko wyśpiewuje po swojemu. I pewniakiem i tu by z premedytacją to i owo poprzekręcał. I teraz myślę co i jak tu zrobić...

Odp: Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
ja babci daję w tym roku okulary (bo na starych sobie siadła ) i książkę i upiekę jej ciasto jakies

Odpowiedz na/ edytuj Dzień Babci i Dziadka - a może restauracja?