Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
magdafer napisał(a):

Henia napisał(a):

Nie prawda! Jest piękny, słoneczny dzień, a zdołować mnie może tylko kalendarz! Po 50 - tce powinni zakazać obchodzić urodziny!
sto lat Heniu bo wnioskuje ze masz dzis urodziny
a mnie zdolowal dzisiejszy dzien,dzis nam szwf oswiadczyl ze musi zamknac nasz oddzial w pracy i przenosi nas do innego,mnie to troche nie na reke bo tutaj pracowalam tylko na 6 godz,na 2 zmiany co przy malutkim dziecku jest ok,a tam to nie wiadomo co bedzie...ech.......
Za życzenia pięknie dziękuję!
Mam nadzieję,że Ci sie pomyslnie ułoży sytuacja w pracy!







Odp: Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
p-sucha napisał(a):

dla mnie dzień jak najbardziej dołujący. jestem po studniówce (była w sobote do 5 rano w niedzielę) i szczerze mówiąc zwalałam mój podły nastrój na skutki imprezy. teraz widzę, że spotęgował go jeszcze tzw. blue monday
mam zamiar poprawic sobie humor sałatką warzywną z kurczakiem i bułeczkami kokosowymi domowej roboty zaraz biorę się do działania!


Miejmy nadzieję, że bułeczki kokosowe poradzą poza tym - coraz później, ani się obejrzysz jak będzie wtorek

Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

p-sucha
  • p-sucha

  • Posty: 1
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
dla mnie dzień jak najbardziej dołujący. jestem po studniówce (była w sobote do 5 rano w niedzielę) i szczerze mówiąc zwalałam mój podły nastrój na skutki imprezy. teraz widzę, że spotęgował go jeszcze tzw. blue monday
mam zamiar poprawic sobie humor sałatką warzywną z kurczakiem i bułeczkami kokosowymi domowej roboty zaraz biorę się do działania!

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 sty 2011 17:54 przez p-sucha)

Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

Marika_1961
Witam ja tam nie narzekam jestem w bardzo dobrym humorze remoncik mojej sypialni skonczony,menio mial urlop wiec to zaraz wykorzystalam aby mu sie nie za bardzo nudzilo,czego mozna chciec wiecej hihi.Pogoda super na dzien dzisiejszy u mnie +12°C,mozna praktycznie juz zaczac prace na dzialce,pierwsze kwiatki juz mi wyszly takie jak tulipany i zonkile
obrazek obrazek obrazek

Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

gosia79z
  • gosia79z

  • Posty: 11
  • Przepisy: 67
  • Artykuły: 2
U mnie też mglisto i pochmurno, ale mimo to nastroje pozytywne.

Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
oj tam oj tam u mnie nie jest dołująco, nawet słońce wyszlo zjadłam dziś pyszne śniadanie, dzień jak dotąd był przyjemny i jak wróciłam do domu, przyszedl pan listonosz z paczką a w niej piękna nagroda Więc jak na razie super. Podobno poniedziałki ogólnie są dołujące... może trzeba coś smacznego zrobić na te okazję:? byle nie suflet, bo opadnie przy tej okazji hi hi Oto moja sałatka i tortille na dziś
obrazek obrazek

Odp: Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Nie prawda! Jest piękny, słoneczny dzień, a zdołować mnie może tylko kalendarz! Po 50 - tce powinni zakazać obchodzić urodziny!
sto lat Heniu bo wnioskuje ze masz dzis urodziny
a mnie zdolowal dzisiejszy dzien,dzis nam szwf oswiadczyl ze musi zamknac nasz oddzial w pracy i przenosi nas do innego,mnie to troche nie na reke bo tutaj pracowalam tylko na 6 godz,na 2 zmiany co przy malutkim dziecku jest ok,a tam to nie wiadomo co bedzie...ech.......








Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

js28
  • js28

  • Posty: 6
  • Przepisy: 40
  • Artykuły: 0
a u mnie nie ma słoneczka, jest szaro, mokro i boli mnie głowa

Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ech.. a mnie wrócily smarkate lata i grypsko mnie bierze wiec czuje sie fatalnie

Odp: Odp: Odp: Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

A ja właśnie wróciłam do pracy po zapaleniu zatok i nie wiem w co mam ręce włożyć...

Kiedyś w tej sytuacji robiło się kawę, brało duży oddech i wszystko jakoś się "rozpędzało" samo!
Miłego i spokojnego dnia!

Odpowiedz na/ edytuj Dziś jest najbardziej dołujący dzień w roku