Dzisiaj Święto czekolady w Warszawie - wstęp wolny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dzisiaj Święto czekolady w Warszawie - wstęp wolny

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

ja właśnie zastanawiam się, czy to aby nie jest moim obowiązkiem czekoladomaniaka, hmm... tylko zeby ta degustacja to nie była jakaś ściema albo że nie wystarczy dla mnie

Ty się nie zastanawiaj, tylko idź! Popróbuj za nas wszystkich i opowiedz potem jak smakowało!

Odp: Dzisiaj Święto czekolady w Warszawie - wstęp wolny

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
ja właśnie zastanawiam się, czy to aby nie jest moim obowiązkiem czekoladomaniaka, hmm... tylko zeby ta degustacja to nie była jakaś ściema albo że nie wystarczy dla mnie

Odp: Dzisiaj Święto czekolady w Warszawie - wstęp wolny

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

Kochani,

wiem że trochę późno na takie informacje, ale może jeśli ktoś ma wolną sobotę to akurat skorzysta

w Muzeum Archeologicznym przy ul. Dlugiej 52 w Warszawie odbywa się dziś Święto czekolady (w godzinach 11 - 16) w planie degustacja, wystawy, wykład-spotkanie z Wojciechem Cejrowskim. Myślę że może warto się wybrac, oczywiście jeśli ktoś zdąży

Jaka szkoda,że nie mieszkam w Warszawie! Uwielbiam czekoladę.

Dzisiaj Święto czekolady w Warszawie - wstęp wolny

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kochani,

wiem że trochę późno na takie informacje, ale może jeśli ktoś ma wolną sobotę to akurat skorzysta

w Muzeum Archeologicznym przy ul. Dlugiej 52 w Warszawie odbywa się dziś Święto czekolady (w godzinach 11 - 16) w planie degustacja, wystawy, wykład-spotkanie z Wojciechem Cejrowskim. Myślę że może warto się wybrac, oczywiście jeśli ktoś zdąży

Odpowiedz na/ edytuj Dzisiaj Święto czekolady w Warszawie - wstęp wolny