Eufrozyney mówi dzień dobry ;-)

Obserwuj wątek

Odp: Eufrozyney mówi dzień dobry ;-)

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Witaj witaj, miło Cię u nas widzieć. Ja mam alergię na jedzenie serwowane w sieci o której piszesz, więc też gotuję sama. Bardzo nam miło, że wybrałaś właśnie gotujmy.pl, zachęcam Cię do udziału w konkursach - zawsze coś się dzieje więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, a przy okazji można zdobyć fajne nagrody

Cherry

Odp: Odp: Eufrozyney mówi dzień dobry ;-)

Witaj, fajnie cię widzieć w naszym gronie.

Odp: Eufrozyney mówi dzień dobry ;-)

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Witaj Elu ,miło jest mi Ciebie poznać. . . .

Eufrozyney mówi dzień dobry ;-)

Eufrozyney
Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Ela, 20 lat. Rozejrzałam się po gotujmy.pl i bardzo mi się tu spodobało, więc postanowiłam zabawić troszkę dłużej. Od roku mieszkam w większym mieście, z dala od maminych obiadków, a że zawsze bardziej interesowało mnie łażenie po drzewach niż pomoc w kuchni, pojawił się mały problem, gdyż jeszcze kilka miesięcy temu moja dieta ograniczała się do kalorycznych bomb w McDonaldzie (wiadomo, szybko, tanio i można się zapchać). Na szczęście uznałam, że to za mało i postanowiłam nauczyć się gotować. Z etapu kompletnej kaleki kulinarnej przeszłam na wyższy i myślę, że znajdę tu dużo porad, przepisów i inspiracji, a nuż wyrośnie ze mnie kucharka ;-)

Pozdrawiam ciepło, miłego wieczoru życzę

Odpowiedz na/ edytuj Eufrozyney mówi dzień dobry ;-)