Garnki Philipiak - warto?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Garnki Philipiak - warto?

Marta Kowalewska
Aby skutecznie pielęgnować naczynia Philipiak, należy używać preparatów przeznaczonych do pielęgnacji naczyń ze stali szlachetnej np. mleczko Inox Luks. Mleczko do czyszczenia naczyń z mikro-drobinkami Rubinu. Specjalistyczny środek przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wyrobów ze stali szlachetnej. Innowacyjna formuła doskonale i szybko usuwa nawet najcięższe zabrudzenia. Należy polać zabrudzona powierzchnię, odczekać chwilę i przetrzeć szmatką. Na koniec wytrzeć umyć pod bieżącą wodą. Środek zawiera dodatkowo: substancje polerujące i kwasy nieorganiczne. Do mycia naczyń nie należy używać ostrych gąbek, ani nie szorować, bo to może porysować powierzchnię naczynia. W przypadku osadu wynikającego z jakości wody plamy można usunąć za pomocą wody z octem lub wody z cytryną rozcieńczonych w proporcjach woda do octu 5:1 i na koniec umyć pod bieżącą wodą miękką szmatką.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

Odp: Garnki Philipiak - warto?

rashi
  • rashi

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak usunąć osad od twardej wody z naczyń Philipiak?

Odp: Garnki Philipiak - warto?

kuchcik77
  • kuchcik77

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja nie wiem jakie sa bo ja używam innych-Gerlacha. Jak dla mnie to zawsze warto zainwestować w porzadne akcesoria do kuchni bo to sie sprawdza i owocuje dobrymi potrawami. Swoje garnki mam od kilku lat i nadal ladnie wygladaja i nigdy sie w nich nie przypala.

Odp: Garnki Philipiak - warto?

Kamarad
  • Kamarad

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja nie używałem garnków philipiaka ale mogę polecić sprzęt od Tanake. Bardzo dobra jakościowo firma. http://www.tanake.com.pl/sklep/wyposazenie-drobne maja duzy wybór wysokiej jakości garnków mi sie bardzo dobrze na nich pracuje

Odp: Garnki Philipiak - warto?

maggie78922
Oczywiście, że warto,Są idealne do przygotowywania zdrowych dań, beztłuszczowych, jak i na parze. Np. do woka jest dołączona metalowa kratka do gotowania na parze. Dla zainteresowanych: posiadam na sprzedanie nowy, oryginalny wok marki PHILIPIAK Milano. Wok był prezentem, przeze mnie nie był używany. Cena rynkowa to 2700zł. Więcej informacji na stronie producenta.
Cena proponowana przez mnie to": 1700zł (oczywiście do negocjacji
Kontakt mailowy: madzia789@poczta.onet.pl.
obrazek

Odp: Garnki Philipiak - warto?

SuperInterior_pl
Jeżeli chodzi o dobrej jakości garnki i akcesoria do kuchni to warto zwrócić uwagę także na firmę Rohe,na pewno już o niej słyszeliście,a teraz u nas znajdziecie atrakcyjne promocje na ich produkty,warto zajrzeć.

Odp: Garnki Philipiak - warto?

Ofelia
  • Ofelia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam patelnię z groszkowym dnem. Duża, fajna i nie przypala się nawet przy małej ilości tłuszczu

Odp: Garnki Philipiak - warto?

eKuchnia_com
Wszystko zależy od tego jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup garnków,tak się składa że akurat te są droższe,ale jakość powszechnie znana i chwalona więc warto się nad nimi zastanowić. My także zajmujemy się artykułami do kuchni,zapraszam na naszą stronę gdzie doradzimy i podpowiemy jaki zestaw będzie najlepszy

Odp: Garnki Philipiak - warto?

elik
  • elik

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam parowar i patelnie Philipiaka. Teraz myślę o kupnie zestawu do gotowania wieżowego. Warte są ceny ponieważ sporo oszczędzają czasu i energii

Odp: Garnki Philipiak - warto?

WinaImport_pl
Cenowo może nieco drożej,ale kupując takie profesjonalne garnki czy naczynia,masz niemal pewność,że posłużą ci one przez lata więc moim zdaniem warto. teraz w grudniu w sklepach internetowych spotkasz cały szereg promocji.

Odpowiedz na/ edytuj Garnki Philipiak - warto?