Gdzie na weekend?

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie na weekend?

colazione
  • colazione

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o wypady weekendowe to moim marzeniem jest wyrwać się w najbliższym czasie do jakiegoś spa. Ostatnio szukając ciekawych ofert odkryłam niesamowite miejsce na pojezierzu brodnickim - gleboczek.pl. Malownicze krajobrazy oprócz typowych zabiegów mają tam winoterpaię i można degustować wina z tamtejszej winnicy Wszystko to co lubię w jednym miejscu

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 gru 2010 12:05 przez colazione)

Odp: Gdzie na weekend?

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hmmm a może park miniatur obok krakowa przy okazji wadowice?

Odp: Gdzie na weekend?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Dziękuję pięknie Ciekawe, a może jeszcze coś doradzicie? Tych weekendów w końcu tyle jeszcze sie zapowiada w wakacje, bedzie wieksza pula do wyboru

Odp: Gdzie na weekend?

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
albo jura krakowsko-czestochowska no ale od Warszawy to kawałek;p

Odp: Gdzie na weekend?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Zaproponowalabym Roztoczanskie lasy Susiec, Czartowe Pole ... ale od Warszawy troszke daleko..

Odp: Gdzie na weekend?

Ja ostatnio odkrywam Pilicę i jej uroki. Można się udać do Białobrzegów, Inowłodza. Na całym odcinku jest piękny spływ kajakiem - ja jadę dziś do Tomczyc nad Pilicą. Rzeka jest czysta i mozna się w niej kąpać, ale tam jest działkowisko. Pokoje da się wynająć raczej w Białobrzegach - bo to najbardziej turystyczna miejscowość tam. p;zdr Tit

Gdzie na weekend?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej hej Co można zrobić z weekendem? Takim powiedzmy 3-dniowym (żeby wkraść w niego jeszcze piątek). Może podsuniecie mi jakąś ciekawą propozycję (może sami w ten sposób wypoczywacie)?

Coś takiego, żeby najlepiej było poza Warszawą, ale też nie jakos bardzo daleko (żeby oszczędzić czas na przejazdy) - no i dosyć niedrogo.

Mam nadzieję, że macie jakieś ciekawe pomysły i coś mi podsuniecie?

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie na weekend?