Goście z zagranicy

Obserwuj wątek

Odp: Goście z zagranicy

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
aaa, to ty jajka probowalas? no ja sie jeszcze nie skusilam...

Odp: Goście z zagranicy

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
tym mnie koleżanka nie poczęstowała heheh pewnie chciała bym jeszcze do nich wróciła

Odp: Goście z zagranicy

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
love it or hate it, nawet reklama marmite pokazuje misia, ktory dodaje ludziom marmite do kanapek a oni potem pluja i placza... a mis zdziwiony jest

Odp: Goście z zagranicy

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
a tak miałam okazję spróbować no cóż dało radę tak jak z majonezem ,musztardą itp ale chyba trzeba wiele ćwiczyć by się przyzwyczaić

Odp: Goście z zagranicy

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
eee tam sie przejmowac, opisac zur mozna opisowo ja tak robie, flaki doslownie, bo ktos moze sobie nie zyczyc takie cos jesc, a oni sami tu dopiero jedza ochydztwa dopiero jak marynowane jajka, nie wspominajac o slynym marmite
Domyslam sie jednak ze grzybki powinny mu smakowac, bo oni wszystko z octem jedza, nawet frytki i nie z jakims tam fiku miku octem, zwyklym octem troche lzejszym niz nasz 10%

Odp: Goście z zagranicy

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
hehehe to z grzybami ala ślimaki i ryżem ala larwy muchówki to widzę częste pomyłki

Goście z zagranicy

jagna
  • jagna

  • Posty: 65
  • Przepisy: 18
  • Artykuły: 1
Moja siostra, która, jak zresztą wiele osób obecnie przebywa w Anglii, przywiozła jakiś czas temu swojego narzeczonego (Anglika) na nasze polskie, tradycyjne wesele. Jest niezłomny i twardo wszystkiego próbował, dopytując, z czego jest zrobione, co w wielu przypadkach przyprawiało mnie o konsternację, bo jak tu wytłumaczyć Anglikowi, z czego są flaki lub żurek? Wszystko mu smakowało niezmiernie, jednak były takie rzeczy, że już sam wygląd wprawiał go w lekkie zdziwienie. I taką właśnie rzeczą były marynowane grzybki - gdy zobaczył ten ciągnący się śluz, popatrzył na nas i spytał "Mam to zjeść?". A gdy dostał na Wigilię kapustę z grzybami, to myślał, że te grzyby to ślimaki ;-)

Odpowiedz na/ edytuj Goście z zagranicy