Gotowanie nie jest już żadnym problemem

Obserwuj wątek

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
myślę ze ze dłużej ale smaczniejsze własnej roboty

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

termomix jestświetny to fakt ,ale mozna to wszystko zrobic tradycyjnie,lecz nieco dłuzej ...

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
myślę ze lepiej niż samemu żaden robot nie zrobi

Odp: Odp: Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
45Kazik napisał(a):

zuzi napisał(a):

Thermomix-rewelacja i wcale nie jest dla tych co nie umieja gotowac-jest bardzo przydatny w kuchni a cena najnowszego modelu to 3500zł.

Może coś więcej powiedzcie Dziewczyny o tym "ustrojstwie". W czym "toto cóś" jest przydatne, jeśli tyle kosztuje to musi być cudeńko jakieś, ekonomiczne na dodatek, jakie daje oszczędności no i tak wogóle. Ale nie wg stron internetowych tylko może któraś z Was sama jest posiadaczką tego cudu techniki.


Wejdż sobie na forum
http://forum.gotujmy.pl/thermomix,watek,19186.html

Przy wolnej chwili napiszę Ci wiecej na ten temat na PW

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Nie ma to jak tradycyjne garnki,patelnie i mikser.

Odp: Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

zuzi napisał(a):

Thermomix-rewelacja i wcale nie jest dla tych co nie umieja gotowac-jest bardzo przydatny w kuchni a cena najnowszego modelu to 3500zł.

Może coś więcej powiedzcie Dziewczyny o tym "ustrojstwie". W czym "toto cóś" jest przydatne, jeśli tyle kosztuje to musi być cudeńko jakieś, ekonomiczne na dodatek, jakie daje oszczędności no i tak wogóle. Ale nie wg stron internetowych tylko może któraś z Was sama jest posiadaczką tego cudu techniki.

Odp: Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

przydatny,pomocny ale drogi:-(

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Thermomix-rewelacja i wcale nie jest dla tych co nie umieja gotowac-jest bardzo przydatny w kuchni a cena najnowszego modelu to 3500zł.

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

stokrotka24
THERMOMIX? gdzieś to już słyszałam. Czy to te urządzenie które tnie, kroi, miksuje, i nawet gotuje? Robi lody z mrożonych owoców, wyciska soki z całych np pomarańcz itp itd Słyszałam (jeśli to jest to) że rewelacja, aleee cena to chyba ponad 1000zł.

Odp: Gotowanie nie jest już żadnym problemem

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
eeeeeee tam... termomix to dla tych co nie lubia gotowac albo nie umieją..... szkoda czasu na takie spotkania

Odpowiedz na/ edytuj Gotowanie nie jest już żadnym problemem