Gotujmowicze z Wroclawia

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmowicze z Wroclawia

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Przy takim apetycie figurę ma niezłą.Chyba ćwiczy aerobik.

Odp: Odp: Gotujmowicze z Wroclawia

misia53 napisał(a):

Wiesz co,to nie mów pieskowi,że nie masz nic dla niego ,bo jest to niemiłe gdy pies się odwraca , pokazuje ci ogon i ...może jeszcze coś...



...ale w pewnych godzinach niestety musże mu tak powiedzieć, on żarłby 24 razy na dobę

Odp: Gotujmowicze z Wroclawia

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Wiesz co,to nie mów pieskowi,że nie masz nic dla niego ,bo jest to niemiłe gdy pies się odwraca , pokazuje ci ogon i ...może jeszcze coś...

Odp: Borubar

misia53 napisał(a):

Nie zupełnie offtopic,bo moje pieki bardzo kochają kuchnię!


Mój głupiomordy jest bardziej "wykształcony", najbardziej kocha mnie ... w kuchni. Potrafi położyć się w progu i spać nawet, jak powiem że nic dla niego nie mam to podniesie się, obróci stanie tyłem i swoją cwaniacką papę obróci w moją stronę, pod nosem coś tam powie (pomruczy i to nawet melodyjnie!) ... nie przetłumaczę tego bo "cenzura" walnęła by mnie w ... i idzie do pokoju na swoje łoże. Po chwili po cichutku wraca kładzie się przy kuchni ale tak, że tylko czubek nosa widać i zamyka slipia od razu. Tylko uszy ma nastawione na kuchnię.
obrazek obrazek

Borubar

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Nie zupełnie offtopic,bo moje pieki bardzo kochają kuchnię!

Odp: Kaziu!

Fiu fiu.. ładny robi sie offtopic psiakowy.
Fajne czworonogi, Kaziu to masz pod 'babią' górkę z tymi swoimi... hehe.
Nie dziwie sie ze nocami siedzisz.


Kaziu!

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Ja też mam zwierzyniec w domu - to są moje obronne!
obrazek

Odp: Gotujmowicze z Wroclawia

Borubarku, Naczelna Wiedźma z Wiedźmą Najmłodszą pojechały do Warszawy na dzień otwarty uczelni, a mnie troszkę sen odszedł. Myślalem że rado odeśpię ale Bos-sierściuch-kudłata-głupia morda nie dał pospać, wlazł na łoze i łeb pod pachę zaczął wciskać, kazał sie drapać. Kurde nauczył się ze koło 8-mej mam czas dla niego i egzekwuje "obyczaj" bez skrupułów. Zatłukłbym go ale ... Wiedźmy mnie by zatłukły
obrazek

Odp: Odp: Gotujmowicze z Wroclawia

Kaziu co ty dziecko bawisz w nocy

O tej porze to sie spi!

Co do Restauracji to można by wyciągnąć przepisy na te specjaly, ktore Wam (nam) podadza

<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/tT40t0G6UsA&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/tT40t0G6UsA&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>

Odp: Gotujmowicze z Wroclawia

Kto z kim się droczy, kurde. Zobacz na listę moich znajomych , widziałem tam jakieś "stwory wrocławskie".

I to jest właśnie niezrozumiałe dla mnie: ukrywanie miejscowości z jakiej "nadaje się". Może, jeśli chcemy być tacy "inokoguto", to podawajmy chociaż województwo. O ile łatwiej czasem nawet nawiązać jakiś kontakt w realu.
No chyba, że nie chcemy z jakichś powodów tego "zblżenia towarzyskiego" ale to już "insza inszość".

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmowicze z Wroclawia