Hej mam wielki problem!

Obserwuj wątek

Odp: Hej mam wielki problem!

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
Kuchnia Śląska - rolady + kluseczki. Niemcy się za to dają kroić.

Odp: Hej mam wielki problem!

asiakuchareczka
Fasolka po bretońsku , ziemniaki po cabańsku...póki śniegu nie ma.

Odp: Odp: Hej mam wielki problem!

Ewelinka3
  • Ewelinka3

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ziemniaki w mundurkach...niemcy lubia polskie odmiany ziemniaków w róznej postaci.

Odp: Hej mam wielki problem!

majkaaa
  • majkaaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 1
Jamysle ze gołąbki tez sa takim polskim daniem i bez problemowym.

Odp: Odp: Odp: Odp: Hej mam wielki problem!

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Grochowke musielibysmy jechac do kaufland na zakupy a real blizej heh...pozatym to juz jutro.Masz racjie zrobie jaka sorowke z marchwi dzieciaki sie tak nie pobrudza od burakow... Dziekuje wszystkim za pomysly !

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Hej mam wielki problem!

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Sama za flakami nie przepadam :-P

Odp: Odp: Odp: Odp: Hej mam wielki problem!

Dorcia
  • Dorcia

  • Posty: 19
  • Przepisy: 46
  • Artykuły: 0
Ktos podpowiedzial flaki,tego nie proponuje,niemcy tego nie jadaja ,uwazaja to za jedzenie dla psow,kiedys kolezanka Polka zaprosila niemki na obiad,i chcac je ugoscic podala flaki to one podczas obiadu jakies ironiczne hau hau wykonywaly takze flakom dla niemek mowimy nie!

Odp: Odp: Odp: Hej mam wielki problem!

Malgosia*Ieper
zrob grochowke zamiast rosolu, to ciekawsze i nie bedziesz musiala bawic sie w podawanie makaronu. Pulpety ci napewno wyjda idealne, nie denerwuj sie po prostu. Sos koperkowy to swietny pomysl, nie da sie popsuc. Salatka kartoflana pewnie ze wzgledu na meza? Do pulpetow bardziej pasowalaby jakas swieza suroweczka, np. cykoria ze smietana i majonezem, albo por- marchewka-jablko. Jeslo chodzi o sernik, to nigdy nie probowalam z jogurtu greckiego, ale moge ci polecic sprawdzony przepis - Sernik Babci Jadzi.. Wszyscy obcokrajowcy go uwielbiaja. Powodzenia!

Odp: Hej mam wielki problem!

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
a może flaki...

Odp: Hej mam wielki problem!

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Pozatym robie.salake.kartolnana i sernik z jogurtu greckiego... Namieszane ehhh... Mam samorobne pierogi z kapusta i grzybami zamrozone ale moj maz jest przeciw (niemiec) ciezki przypadek. Eh...

Odpowiedz na/ edytuj Hej mam wielki problem!