Herbatka dobra na wszystko!

Obserwuj wątek

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

aDzius04
  • aDzius04

  • Posty: 145
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 7
u mnie w mieście jest taki sklepik "Czas na herbatę". kupuję tam zawsze rodzince prezenty w postaci herbat... ostatnio piłam stamtąd herbatkę z suszonych owoców, które potem się zjada... coś niesamowitego

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

MADZIALENKA
pingwin super Dilmah troche kosztuje
Mimo kosztów także sporych proponuje spróbować herbat serwowanych w prawdziwych herbaciarniach mniam mniam

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

aDzius04
  • aDzius04

  • Posty: 145
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 7
ale śliczny pingwinek
hm... ja lubię zielone z dodatkami owoców...
ostatnio piłam pyszną Dilmah... W ogóle są chyba najlepsze... ale i ładnie kosztują

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

pusieczek2@wp.pl
lubię owocowe herbatki,a codziennie pije czerwoną
a to mały gadżet
obrazek

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

MADZIALENKA
ja bardzo lubię herbatę czasem sie zastanawiam czy nie jestem już uzależniona . Jak tylko skończy mi sie jeden kubek robię nastepny i następny...
pijam różne ale nie mogę powiedzież że ta i a nie inna spełnia moje oczekiwania w 100 %
Lipton czarna jest niezła ale ma dużo garbnika
Saga brakuje jej tego czegoś
Minutka jest za cienka
Dzisiaj pierwszy raz piłam Lipton piramidki zielona mandarynka pomarańcza ma bardzo ładny aromat owoców ale w smaku nie jest aż tak intensywny.
Swojego czasu lubiłam Dilmah owocowe warto sprubować .
Herbapol do herbatek owocowych daje za dużo hibiskusa i to jest dominyjący smak niestety.

Herbatka dobra na wszystko!

aDzius04
  • aDzius04

  • Posty: 145
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 7
Mamy już wątki o alkoholach i potrawach... Nie ma o herbacie
Tutaj możecie wypisywać wszystko o herbacie - Wasze ulubione rodzaje lub smaki, najgorsze lub najlepsze, inne niż zwykle... Bądź wypite raz w życiu i niezapomniane

Odpowiedz na/ edytuj Herbatka dobra na wszystko!