i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

Obserwuj wątek

Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Jak dla mnie OK fajne przepisy,ciekawe forum aby tak dalej!
Pozdrawiam

Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

Querubinn
  • Querubinn

  • Posty: 111
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Z mojej strony na razie nie ma zastrzeżeń
Jak na 2 dzień mojej "działalności" w serwisie jest oki , podoba mi się "zgranie i harmonia" naszego forum a co będzie później?...cóż, czas pokaże
Pozdrawiam...

Odp: Odp: Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

astra napisał(a):

To nie trzeba robić błędów

Przypomnę Ci , ty "miotlana pilotko"

ona tak zawsze

Odp: Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):


*Troszkę za długo czekać trzeba na "dopust bozy", a byłoby dużym usprawnieniem by autorzy przepisu sami mogli poinformować skąd jest przeniesiony WŁASNY przepis, o ile już był publikowany lub wpisu "niepublikowany".
[/quote]
Staramy sie jak mozemy, problem w tym, ze jestesmy pospolitym ruszeniem, a nie karną rzymska armia, tj projekt jest non-profit, wszystkie zaangazowane osoby pracuja, buduja, tulą dziecka, gotują, chodzą z psem na spacer itd wiec ciezko zagwarantowac cokolwiek. Ale postaramy sie jeszcze bardziej. A niech tam!

45Kazik napisał(a):


*O wprowadzeniu oznaczenia tzw "Zaufany" (jak np ma poczta WP) można by pomyśleć również, ułatwiłoby to pracę Moderatorom.

Brzmi rozsadnie, poszlo do todo. Inna sprawa, ze zaufanych zaczynamy juz powoli węszyć, wydzielaja chyba jakies feromony albo cos, slowem - to widac.

[quote nick=45Kazik]
*Z myślą o mniej doświadczonych: za mało zdjęć można wklejać, a wielokrotnie fotka jest instruktażem.
*Niemożność wprowadzenia poprawki jest poważnym mankamentem, np zauwazony błąd ort po kliknieciu "zapisz", żle może świadczyć o Wpisuących przepisy

Zdjecia postaramy sie "dorobic", chociaz wolalbym uslyszec jeszcze jakies glosy za. Z reguly mamy raczej problem ze zdjecia nie ma niz ze ktos nie ma gdzie dodac ;-)
Wprowadzanie poprawek - komentowalem juz chyba w innym watku. Mysle, ze zrobimy chociaz logistycznie deczko ciężkie.

Odp: Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

astra napisał(a):

To nie trzeba robić błędów

Przypomnę Ci , ty "miotlana pilotko"

Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
To nie trzeba robić błędów

Odp: i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

dobry napisał(a):

Witajcie,

Chcialem zapytac czy wszystko w porzadku, czy aby nic nie stoi na przykładzie Waszej twórczości. Czyli czekamy az nam zmyjecie glowe... albo i nie
I tyle.



Ślepol ze mnie, zadałem pytanie, miast odpowiedzieć na zadane ale na jedno wyszło.
*Troszkę za długo czekać trzeba na "dopust bozy", a byłoby dużym usprawnieniem by autorzy przepisu sami mogli poinformować skąd jest przeniesiony WŁASNY przepis, o ile już był publikowany lub wpisu "niepublikowany".
*O wprowadzeniu oznaczenia tzw "Zaufany" (jak np ma poczta WP) można by pomyśleć również, ułatwiłoby to pracę Moderatorom.
*Z myślą o mniej doświadczonych: za mało zdjęć można wklejać, a wielokrotnie fotka jest instruktażem.
*Niemożność wprowadzenia poprawki jest poważnym mankamentem, np zauwazony błąd ort po kliknieciu "zapisz", żle może świadczyć o Wpisuących przepisy

i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Witajcie,

Chcialem zapytac czy wszystko w porzadku, czy aby nic nie stoi na przykładzie Waszej twórczości. Czyli czekamy az nam zmyjecie glowe... albo i nie
I tyle.


Odpowiedz na/ edytuj i co? i jak? czyli co sądzą nowi użytkownicy o serwisie :)