Jak spędzacie majówkę?

Obserwuj wątek

Odp: Jak spędzacie majówkę?

Polecam dobrą miejscówkę w Jurze - Agroturystyka "Pod strzechą" przy ul. Basztowej (nie pamiętam ile) we wsi Ryczów - 6 km od Ojcowa. Przemiła atmosfera, wszelkie wygody. Pani Dorota świetnie gotuje.

Odp: Jak spędzacie majówkę?

emilcia
  • emilcia

  • Posty: 32
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 1
Nigdy nie byłam w Ogrodzieńcu, nawet nie znam Jury krakowsko-częstochowskiej, ale zachęcają mnie te zdjęcia Ja na razie jestem zauroczona zamkiem w Janowcu, niedaleko Kazimierza Dolnego, i bardzo Wam wszystkim polecam. Piękna jest ta nasza Polska. W wakacje na pewno wybiorę się do Malborka, bo jestem bardzo ciekawa, podobno tam cały dzień można poświęcić na zwiedzanie samego zamku. Był może ktoś z Was w Malborku własnie? Warto tam na 2 dni jechać, z noclegiem?

Odp: Jak spędzacie majówkę?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Piękne fotki...można więcej?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Moja majówka w Jurze

Byłam w okolicy Ogrodzieńca, wszystkim serdecznie polecam. Piękny krajobraz, malownicze trasy rowerowe, ruinki do zwiedzania, odwiedziłam zamek Ogrodzieniec nocą, gdzie straszyły wiedźmy i upiory. Odpoczęłam wspaniale - mam tylko kilka fotek z komórki, ale będę miała więcej jak zgram z aparatu.

Kaja na tle młodych sosen - z których pędy pójdą na tegoroczną nalewkę sosnową.
Ojców - widok z ruin zamku na dolinę
Góra Birów z widokiem na zamek w Ogrodzieńcu.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Jak spędzacie majówkę?

Darth Vader
smakosz 1988 napisał(a):

Ja majówkę spędzam na budowie już 3 dzień , aż do poniedziałku..muruję, zmiatam tynk itd ale nie narzekam. Jestem ładnie opalona, zmęczona ale znać już mi mięśnie, nie mam problemów ze spaniem i co najważniejsze- nie siedzę tyle przed komputerem Ogólnie sweetaśnie


Fajnie Swój własny domek stawiacie? Opowiedz coś więcej

Odp: Jak spędzacie majówkę?

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
od piątku do piątku w pracy

Odp: Jak spędzacie majówkę?

Ja majówkę spędzam na budowie już 3 dzień , aż do poniedziałku..muruję, zmiatam tynk itd ale nie narzekam. Jestem ładnie opalona, zmęczona ale znać już mi mięśnie, nie mam problemów ze spaniem i co najważniejsze- nie siedzę tyle przed komputerem Ogólnie sweetaśnie

Odp: Jak spędzacie majówkę?

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Robię remont kuchni. Zaraz ruszam ze szpachelką skrobać odłażącą farbę z kilkakrotnie zalanego sufitu. Ale nie narzekam, wieczorkiem pójdę z mężem na spacer i będzie fajnie

Odp: Odp: Jak spędzacie majówkę?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
missMarietta napisał(a):

zazdroszczę... ja nie dostałam urlopu, więc mam ten tydzień w kratkę (praca-wolne-praca-wolne-praca)... na dodatek przypadła mi druga zmiana i zaraz do robótki lecę...


Pocieszę Cię - mam tak samo też w tym tygodniu chodzę w kratkę

Odp: Jak spędzacie majówkę?

missMarietta
zazdroszczę... ja nie dostałam urlopu, więc mam ten tydzień w kratkę (praca-wolne-praca-wolne-praca)... na dodatek przypadła mi druga zmiana i zaraz do robótki lecę...

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 maj 2012 11:55 przez missMarietta)

Odpowiedz na/ edytuj Jak spędzacie majówkę?