Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Obserwuj wątek

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
same się nie przestały, musiałaś coś w ustawieniach pomieszać :/

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

No nie, bo wcześniej sie wysyłały a potem przestały

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
aż z ciekawości sprawdzę czy u mnie mozna wysylac


sprawdzilam .. wszystko szlo dobrze dopóki nie wyskoczyl komunikat o hasło w Plusnet czyli wszystko jasne, dodatkowa usluga musi być altywowana ...


zmieniono 1 raz (ostatnio 06 paź 2010 14:38 przez luna19)

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Wystarczy zarejestrować konto poczty e-mail u usługodawcy. Jeśli telefon nie zawiera ustawień konta poczty e-mail, można je skonfigurować ręcznie, znając ustawienia serwera POP i SMTP. Aby uzyskać informacje o prawidłowych ustawieniach serwera, skontaktuj się z usługodawcą poczty e-mail.

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Sony Erickson

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Kochani kiedyś mi się to udawało, teraz przestało. Nie wiem co robię źle. Może ktoś pomoże. Help!


zacznijmy od tego jaki masz model telefonu?

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Beelo
  • Beelo

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hm, a czy zdjęcie nie trafia do folderu spam? lub może skrzynka jest przepełniona? Bo skoro telefon pokazuje, że wysłał, i nie ma żadnego komunikatu o błędzie ( czy może jednak jakiś się pojawia?), to wina raczej nie leży w telefonie... Ja przez długi czas nie mogłem wysyłać MMSów, z różnych telefonów, które miały tę opcję - okazało się że musiałem aktywować usługę przez sms...

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Wysyłam za pomocą wyślij przez e-mail, wpisuję e-mail i pokazuje, że wysłał, a potem okazuje się, że nie... Może jest źle skonfigurowany telefon?

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Beelo
  • Beelo

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jeśli chcesz wysłać zdjęcie do kogoś na maila, to możesz to zrobić, wchodząc we właściwości zdjęcia i szukając opcji "wyślij przez e-mail", lub szukając tej samej opcji w menu wiadomości. a jeśli chcesz zrzucić zdjęcia na komputer, to zależy jaki masz model telefonu - mój ma np blutooth, a w laptopie też mam blutooth - wtedy po prostu aktywuje oba blutoothy ( na komórce i lapku ),urządzenia się "widzą", i przesyłam pliki. jeśli nie masz blutooth, to tak jak ktoś wspominał, musisz mieć kabel.

Odp: Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ja robię zdjęcia telefonem następnie za pomocą bluetooth przesyłam na na laptopa nie potrzebuję żadnych kabli

Odpowiedz na/ edytuj Jak wysłać zdjęcie z komórki na maila?