Jaką dietę?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jaką dietę?

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
tak sobie wymyslilam, bo wiem ze ryby to okaz zdrowia, maja te omega 3, dobre na metabolizm itp... tak wiem nic nie zastapi swiezych rybek, toresie samemu robi, ale niekiefy nie mam czasu i kupuje ryby w puszkach... chyba nie tak zle co? bo sa pyszne

Odp: Jaką dietę?

Krzysztof77
helcia napisał(a):

Czy sądzicie, że dieta rybna jest dobrą sprawą?


Zalezy co chcesz osiagnac ?!

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką dietę?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
A.B. napisał(a):

helcia napisał(a):

no np, jakieś warzywa na parze do tego, albo jakieś sałatki. W ogóle to na półkach zobaczylam ostatnio taka sałatkę z łososia! I jestem skłonna ją kupowac częściej, bardzo dobra. Jadłyście kiedyś kupioną?

Helcia,jezeli zdecydowałaś sie na dietę,to zrezygnuj z puszek,rób sałatki sama,zaufaj swoim kubeczkom smakowym,one ci pomogą.Ja też zaczynam podobną dietę,muszę schudnąć ze względów zdrowotnych,a u mnie to BAAARDZO TRUDNE-kocham gotować(i jeść),jednak nie ograniczam sie do ryb,dużo warzyw,suszonych owoców,3 razy w tygodniu garść orzechów(żeby wyrównać poziom magnezu-podczas diety szybko maleje w organizmie jego poziom),dania na parze i pieczone,nawet ciach,ale słodzone fruktozą i bez tłuszczu.Uff,trzymaj sięPOWODZENIA

A.B zrezygnuj z suszonych owocow, maja wiecej kalorii jak swieze powodzenia

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką dietę?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
A.B. napisał(a):

helcia napisał(a):

no np, jakieś warzywa na parze do tego, albo jakieś sałatki. W ogóle to na półkach zobaczylam ostatnio taka sałatkę z łososia! I jestem skłonna ją kupowac częściej, bardzo dobra. Jadłyście kiedyś kupioną?

Helcia,jezeli zdecydowałaś sie na dietę,to zrezygnuj z puszek,rób sałatki sama,zaufaj swoim kubeczkom smakowym,one ci pomogą.Ja też zaczynam podobną dietę,muszę schudnąć ze względów zdrowotnych,a u mnie to BAAARDZO TRUDNE-kocham gotować(i jeść),jednak nie ograniczam sie do ryb,dużo warzyw,suszonych owoców,3 razy w tygodniu garść orzechów(żeby wyrównać poziom magnezu-podczas diety szybko maleje w organizmie jego poziom),dania na parze i pieczone,nawet ciach,ale słodzone fruktozą i bez tłuszczu.Uff,trzymaj sięPOWODZENIA

oczywiście,chodziło mi o ciacha,no i chociaż pół godziny dziennie na ćwiczenia i choć krótki spacer-naprawdę pomagają...i jeżeli kochasz jeśc jak ja zrezygnuj z programów kulinarnych,ja po nich zawsze jestem głodna,nie przechowuj w domu słodyczy,lepiej daj dzieciakom na batona i niech same kupią i zjedzą gdy nie widzisz

Odp: Odp: Odp: Jaką dietę?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
helcia napisał(a):

no np, jakieś warzywa na parze do tego, albo jakieś sałatki. W ogóle to na półkach zobaczylam ostatnio taka sałatkę z łososia! I jestem skłonna ją kupowac częściej, bardzo dobra. Jadłyście kiedyś kupioną?

Helcia,jezeli zdecydowałaś sie na dietę,to zrezygnuj z puszek,rób sałatki sama,zaufaj swoim kubeczkom smakowym,one ci pomogą.Ja też zaczynam podobną dietę,muszę schudnąć ze względów zdrowotnych,a u mnie to BAAARDZO TRUDNE-kocham gotować(i jeść),jednak nie ograniczam sie do ryb,dużo warzyw,suszonych owoców,3 razy w tygodniu garść orzechów(żeby wyrównać poziom magnezu-podczas diety szybko maleje w organizmie jego poziom),dania na parze i pieczone,nawet ciach,ale słodzone fruktozą i bez tłuszczu.Uff,trzymaj sięPOWODZENIA

Odp: Jaką dietę?

Babciagramolka
A możesz wyjaśnić czemu ma to być akurat dieta rybna - czy są jakieś wskazania medyczne by były to same ryby i warzywa ?

Odp: Odp: Jaką dietę?

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no np, jakieś warzywa na parze do tego, albo jakieś sałatki. W ogóle to na półkach zobaczylam ostatnio taka sałatkę z łososia! I jestem skłonna ją kupowac częściej, bardzo dobra. Jadłyście kiedyś kupioną?

Odp: Jaką dietę?

Babciagramolka
Przypominaj tak przy okazji wszystkim chętnym do diet , że dieta to nie to samo co odchudzanie . Nie wolno pozbawiać organizmu cennych składników ,które są mu potrzebne dla osiągnięcia wymarzonej figury. Bo figura rzecz nabyta , a zdrowie pozostaje .
A do tego nie wszyskim wolno i powinni stosować radykalne diety. Młode kobiety pragną idealnego wygladu zapominając ,że za rok dwa zostana Matkami i ,że te dzisiejsze odchudzanie odbije się na ich potomstwie. Warto pomyśleć o tym i zastanowić się czy warto. Można być szczęśliwym będąc puszystym - trudno być szczęśliwym mając problemy zdrowotne .
Dietę należy ustalać dla siebie biorąc pod uwagę - wiek, rodzaj aktywności, problemy zdrowotne , miejsce zamieszkania, klimat , budowę ciała , porę roku a podobno nawet grupę krwi.
Wbrew modzie nawet tak popularna ostatnio dieta śródziemnomorska nie jest idealna bo w naszym klimacie nie ma świeżych składników tej diety ( to co eksportujemy to już nie to ) , a i klimat nasz wymaga okresowo dostarczenia większej ilości tłuszczy zwierzęcych niż to jest w tej diecie.

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 paź 2009 21:46 przez Babciagramolka)

Odp: Jaką dietę?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
To by sie nazywalo dieta monolityczna... podobno niezalecana.. Ekspertem nie jestem, ja znam najlepsza diete > MZ czyli mniej zrec, do tego maximum ruchu i efekt murowany. Najlepiej zapisywac co sie zjadlo, ale przedtem przeczytac poradnik na temat prawidlowego odzywiania, odstepow miedzy posilkami oraz jakie sa metody ochudzania i wybrac cos dla siebie.

Odp: Jaką dietę?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Ryby są zdrowe, ale nie jesz ich samych. Wszystko zależy jak i z czym je przyrządzisz

Odpowiedz na/ edytuj Jaką dietę?