Jaki ekspress do kawy do firmy?

Obserwuj wątek

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

eKuchnia_com
Do firmy kiedy ekspres będzie często używany,myślę że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zakup przelewowego,kiedy proces parzenia nie zajmuje tak dużo czasu jak np w przypadku ciśnieniowego.

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nigdy nie używałem ekspresu ciśnieniowego, poniekąd jest to dla mnie niepotrzebny wydatek. U mnie w domu tylko żona pije kawę, dostała więc taką uroczą kawiarkę i jest zadowolona. Ekspres przez Ciebie zaproponowany wygląda na porządny, ale czy porządny jest tego nie wiem. Szwagierka używa jakiegoś ciśnieniowego,być może tej firmy, nie wiem, jak bardzo ciekawy jesteś- mogę zapytać.
obrazek

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

gulbis
  • gulbis

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A może ekspresy ciśnieniowe Saeco http://www.oleole.pl/ekspresy-cisnieniowe,_Saeco.bhtml? Co sądzicie o produktach tej firmy? Może i nie tanie, ale też ceny nie są zaporowe – akurat jak na firmę

zmieniono 2 razy (ostatnio 13 lut 2012 11:25 przez gulbis)

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

Aino
  • Aino

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ekspres ciśnieniowy firmy La San Marco dystrybutorem w Polsce jest marka Segafredo Zanetti .

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

KRUPS ma na prawdę bardzo dobre rzeczy, jest to solidna firma. Ekspres do kawy to fajna sprawa, ale trzeba też wiedzieć jaki ten ekspres wybrać, bo nie kiedy takie wybory kończą się po prostu plajtą i nie jesteśmy zadowoleni z naszego ekspresu. Na ogół kawa z ekspresu jest bardzo smaczna.

Pozdrawiam fajnachata_pl

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

Senseo, bo mozna do niego uzywac kaw i cappucin roenych firm

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

alan87
  • alan87

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Myślę, że BOSCH TCA 5809 byłby dobrą opcją.. mamy taki w firmie i się idealnie sprawdza.
"Podwójne mielenie i parzenie dwóch filiżanek jednocześnie. Ustawienie wielkości rozdrobnienia ziaren. Osobny pojemnik na kawę mieloną. Regulacja wysokości dystrybutora kawy. Program automatycznego płukania przy każdorazowym włączaniu / wyłączaniu urządzenia"

Polecam

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

Andzia82
  • Andzia82

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio szef kupił ekspres WMF-u Rewelacyjny - wszystie napoje robi za dotknięciem jednego przycisku. Nawet podwójne cappuccino z jednej wylewki. Tylko nie wiem ile zapłacił (nie przyznał się)

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 gru 2010 16:06 przez Andzia82)

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam Wszystkich Szczerze mówiąc to nigdy nie kupowałem w tym sklepie,więc nie mogę się wypowiedziec,a ile kosztował Twój ekspres. Jeżeli chodzi o wybór tego dobrego,to modeli jest naprawdę kilka,wszystko zależy do budżetu jaki posiadamy.

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
http://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/saeco-syntia-cappuccino.bhtml. Zdecydowałam się na ten ekspres i jak na razie jestem zadowolona,łatwy w obsłudze, wszystkie komunikaty pokazują się na wyświetlaczu a przede wszystkim ,co jest dla mnie najważniejsze parzy świetne cappuccino za pomocą jednego przycisku ,nie trzeba wcześniej spieniać mleka.Super polecam ,wart swojej ceny!

Odpowiedz na/ edytuj Jaki ekspress do kawy do firmy?