jedzenie typu fast food?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

AntoTosia
  • AntoTosia

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fast-foody niekoniecznie muszą być niezdrowe, tak mi się wydaje. Jakiś foodtrack czy coś to wiadomo, sama nazwa fast food - robiony szybko, liczy się ilość, nie jakość. Jak mamy ochotę na jakiegoś fastfooda to zazwyczaj sami robimy własną pizzę - wiadomo co tam jest i wiadomo, że zdrowe A ostatnio burgery za nami łaziły, no to szwagier polecił nam Restaurację Pianka, chyba najlepsza restauracja w której burgery są naprawdę porządnie przygotowane i jakość jest priorytetem. Rozpływa się w ustach po prostu. Do tego piwko i ja jestem w siódmym niebie

Odp: jedzenie typu fast food?

Olenna
  • Olenna

Naprawdę lubicie takie jedzenie ? Ja chyba nie potrafiłabym zbyt często jeść tego typu dań. Zdecydowanie wolę udać się do restauracji na coś naprawdę smacznego i pożywnego. W wielu miejscach serwuje się pyszny wędzony boczek, domowy pasztet, czy schab. Jak dla mnie najlepszym miejscem serwującym tak smaczne jedzenie jest restauracja Kolorowa w Olsztynie, która swoją działalność opiera na latach funkcjonowania.

KaapVino_pl
Takie budki z frytkami o których piszesz w dalszym ciągu funkcjonują, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać Poza tym jestem zdania, że fast food zjedzony od czasu do czasu nie zaszkodzi, ważne aby nie przesadzić z jego ilością.

mocsłodkości
Hamburgera to bym zjadła Chodzi też za mną hot dog I frytki Szkoda, że nie ma już takich budek z frytkami jak były kiedyś. To był frytki. Normalnie ziemniaki nie mrożone

ciasteczka
Ja tam za kebabem nie przepadam, ale uwielbiam dobrego hamburgera Takiego z prawdziwego zdarzenia, a nie tanią podróbę, która koło hamburgera nawet nie leżała.

Odp: Odp: Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

Karol Wróbel
Alina Żak napisał(a):

Ja bardzo lubię sevi z kaszą i surówką... jakoś mi te bułki nie podchodzą...

My z małżonką lubimy też

Odp: Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

Alina Żak
Ja bardzo lubię sevi z kaszą i surówką... jakoś mi te bułki nie podchodzą...

Ewa Ciesielska
Alicja Mazur napisał(a):

Sevi kebab jest dobry

Ja również bardzo lubię- od czasu do czasu

Alicja Mazur
Sevi kebab jest dobry

jedzenie typu fast food?

Wit Maj
  • Wit Maj

Witam serdecznie, czy lubicie jedzenie typu fast food? Jeśli macie już wybierać to co konkretnie? Ja nie ukrywam tego, że gdy jestem na zakupach to lubię zajść do np. sevi kebab by coś przekąsić.
No i właśnie- jeśli mam wybór to najczęściej na kebaba...

Odpowiedz na/ edytuj jedzenie typu fast food?