jedzenie typu fast food?

Obserwuj wątek

Odp: jedzenie typu fast food?

jusiagusia
Nie zaszkodzi czasem sobie zgrzeszyć Ja lubię sobie odpuścić na wyjazdach/urlopach. Często jeżdżę w góry, i wpadam do [url=http://pizzasofawisla.pl/][/url], mają duży wybór i dobre jakościowo jedzenie

Odp: jedzenie typu fast food?

Piratto_pl
Według mnie raz na jakiś czas swobodnie można zjeść takie jedzenie. Nic złego na pewno się nie stanie.

Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

AntoTosia
  • AntoTosia

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fast-foody niekoniecznie muszą być niezdrowe, tak mi się wydaje. Jakiś foodtrack czy coś to wiadomo, sama nazwa fast food - robiony szybko, liczy się ilość, nie jakość. Jak mamy ochotę na jakiegoś fastfooda to zazwyczaj sami robimy własną pizzę - wiadomo co tam jest i wiadomo, że zdrowe A ostatnio burgery za nami łaziły, no to szwagier polecił nam Restaurację Pianka, chyba najlepsza restauracja w której burgery są naprawdę porządnie przygotowane i jakość jest priorytetem. Rozpływa się w ustach po prostu. Do tego piwko i ja jestem w siódmym niebie

Odp: jedzenie typu fast food?

Olenna
  • Olenna

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Naprawdę lubicie takie jedzenie ? Ja chyba nie potrafiłabym zbyt często jeść tego typu dań. Zdecydowanie wolę udać się do restauracji na coś naprawdę smacznego i pożywnego. W wielu miejscach serwuje się pyszny wędzony boczek, domowy pasztet, czy schab. Jak dla mnie najlepszym miejscem serwującym tak smaczne jedzenie jest restauracja Kolorowa w Olsztynie, która swoją działalność opiera na latach funkcjonowania.

Odp: jedzenie typu fast food?

KaapVino_pl
Takie budki z frytkami o których piszesz w dalszym ciągu funkcjonują, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać Poza tym jestem zdania, że fast food zjedzony od czasu do czasu nie zaszkodzi, ważne aby nie przesadzić z jego ilością.

Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

mocsłodkości
Hamburgera to bym zjadła Chodzi też za mną hot dog I frytki Szkoda, że nie ma już takich budek z frytkami jak były kiedyś. To był frytki. Normalnie ziemniaki nie mrożone

Odp: jedzenie typu fast food?

ciasteczka
Ja tam za kebabem nie przepadam, ale uwielbiam dobrego hamburgera Takiego z prawdziwego zdarzenia, a nie tanią podróbę, która koło hamburgera nawet nie leżała.

Odp: Odp: Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

Karol Wróbel
Alina Żak napisał(a):

Ja bardzo lubię sevi z kaszą i surówką... jakoś mi te bułki nie podchodzą...


My z małżonką lubimy też

Odp: Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

Alina Żak
Ja bardzo lubię sevi z kaszą i surówką... jakoś mi te bułki nie podchodzą...

Odp: Odp: jedzenie typu fast food?

Ewa Ciesielska
Alicja Mazur napisał(a):

Sevi kebab jest dobry


Ja również bardzo lubię- od czasu do czasu

Odpowiedz na/ edytuj jedzenie typu fast food?