kotlet sache

Obserwuj wątek

Odp: kotlet sache

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ciekawe, nie jadłam jeszcze takiego kotleta ciekawie się nazywa. Ten przepis bardzo ciekawy, na pewno wypróbuję!

Odp: kotlet sache

Danio92
  • Danio92

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
https://gotujmy.pl/kotlet-sache,przepisy,104793.html
Proszę, oto mój przepisik ;D

Odp: kotlet sache

Marika_1961
Nie jestem tego taka pewna ale tyle tu wyczytalam na ten temat ,pisala uczennica szkoly kucharskiej ze dostala od szefa cielecine ktora miala przyprawic i usmazyc,tak wiec na koniec napisala ze to jest sache jak to przyzadzic.Pozatym pod haslem sache znalazlam tez rozne opakowania tuby itd.Ale sama jestem teraz ciekawa i czekam na Twoja odpowiedz co to w koncu jest jak bedziesz juz po tym balu.

Odp: Odp: kotlet sache

Disiple
  • Disiple

  • Posty: 3
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 1
hmm... wzięło mi się to z menu balu, na który się wybieram. Czyli jeśli dobrze rozumiem, to chodzi po prostu o to, że na stole będą podane różne rodzaje kotlecików?

Odp: kotlet sache

Marika_1961
No wiec znalazlam tylko tyle ze to jest "sache" w przetlumaczeniu na POLSKI..."sprawa"jak przyrzadzic kotlet,czyli chodzi o rozne warianty jak smazone jakie przyprawy itd....

Odp: Odp: Odp: kotlet sache

Marika_1961
Henia napisał(a):

Pyza napisał(a):

a nie chodzi Ci przypadkiem o kotlet soute? czyli upraszczając kawałek mięsa w formie kotleta usmażony bez panierki?

Nie,Pyza, jest taki kotlet, ale nigdzie nie mogę znaleźć przepisu! W wikipedii jest wzmianka ale nic więcej.Pochodzi z kuchni austriackiej lub niemieckiej.

Witam jesli z kuchni niemieckiej to zorientuje sie ,jesli cos znajde dam znacMamy tu tez takie gotujace forum zajrze moze znajde przepis tylko czy to jest dobrze napisane?

Odp: Odp: kotlet sache

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

a nie chodzi Ci przypadkiem o kotlet soute? czyli upraszczając kawałek mięsa w formie kotleta usmażony bez panierki?

Nie,Pyza, jest taki kotlet, ale nigdzie nie mogę znaleźć przepisu! W wikipedii jest wzmianka ale nic więcej.Pochodzi z kuchni austriackiej lub niemieckiej.

Odp: kotlet sache

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
a nie chodzi Ci przypadkiem o kotlet soute? czyli upraszczając kawałek mięsa w formie kotleta usmażony bez panierki?

Odp: kotlet sache

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niestety nie pomogę, pierwszy raz słyszę taką nazwę Ale chętnie się dowiem

kotlet sache

Disiple
  • Disiple

  • Posty: 3
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 1
tak jak w temacie czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć jak go przyrządzić i... czym właściwie jest?

Odpowiedz na/ edytuj kotlet sache